Zloději ukradli golfovému PRO vzpomínky: Jsem zdevastovaný

Gary Evans

Bývalý hráč European Tour a dnes pravidelný účastník akcí veteránské Staysure Tour Gary Evans prožívá těžké období. Z garáže mu totiž zloději ukradli jedny z nejcennějších relikvií, které pro něho byly vzpomínkami na jeho kariéru. Golfové hole.

Evans nikdy nepatřil k těm nejlepším, přesto byl blízko velkého triumfu. To když mu v roce 2002 chyběla jediná rána k tomu, aby se na The Open dostal do play-off, ve kterém nakonec triumfoval Ernie Els. 

Dnes už 50letý Angličan sice odehrál na European Tour přes 350 turnajů, svého velkého vítězství se ale nikdy nedočkal. Doma tak nemá žádný pohár a jeho jedinými připomínkami kariéry byly jeho hole.

Už ale nemá ani je.

Jak sdělil v sobotu na svém Twitteru, zloději ho o ně a další věci připravili, když se vloupali do jeho garáže. Není to přitom poprvé, co byl oloupen. V minulosti přišel také o všechny hodinky, které během kariéry získal.

"Gratuluji zlodějům, kteří se vloupali do mé garáže, ukradli mi kolo a všechny mé golfové hole, které jsem během kariéry používal. Všechny golfové kluby v Surrey by měly být na pozoru, pokud by jim někdo nabízel dřeva, železa a bagy Callaway z druhé ruky," napsal na Twitter Evans.

Gary Evans během 3. kola MCB Tour Championship (foto: GettyImages)

Ten přitom ještě v minulém týdnu bojoval na MCB Tour Championship, finálovém turnaji Staysure Tour, kde obsadil dělenou 42. příčku.

Celkem si v poslední sezoně vydělal 83 437 eur (zhruba 2,1 milionu korun) a v konečném pořadí obsadil 18. příčku, když prošel cutem na 16 ze 17 turnajů. Nejlépe skončil třetí koncem června na Farmfoods European Legends Links Championship hosted by Ian Woosnam.

"Pryč jsou mé Callaway X14, se kterými jsem hrál na The Open v roce 2002, pryč jsou má dřeva a pozdější sety holí. Pryč je mé kolo VIELO V+1, prosím lidi, mějte své oči otevřené, díky," přidal Evans svou prosbu.

Nezastírá přitom, že se pro něho jedná o velkou ztrátu

"Tak to je... O všechny hodinky jsem přišel, když jsem žil v Irsku, a teď všechny mé hole... Všechen můj sentimentální majetek je nyní pryč kvůli zlodějům. Jsem naprosto zdevastován," dodal Evans, který se na European Tour vydělal více než 3,3 milionu eur, tedy přes 80 milionů korun.

Některé věci ale penězi nenahradíte.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení