VIDEO: Už i Pieters měl 500 pokusů na hole-in-one. Dal ho?

Thomas Pieters

Možná nejpopulárnější série videí, kterou využívá European Tour ke své propagaci, je výzva trefit alespoň jedno hole-in-one na pět set pokusů. Jako poslední se do této bláznivé challenge pustil Thomas Pieters a opět si trochu zavzpomínal na staré časy.

Většina hráčů odchází z odpaliště s nepořízenou, Angličan Andy Sullivan ale při svém dubnovém pokusu uspěl a dal hráčům naději, že se nemusí jednat o předem prohranou statistickou bitvu. 

Celkem optimisticky šel na svou "rundu" na italském hřišti Olgiata také Thomas Pieters. Už dvojnásobný šampion D+D REAL Czech Masters je přitom znám svou vznětlivou povahou, což pro podobný pokus není úplně nejvyhledávanější charakterová stránka.

Na úvod ale řekl, že za sebou má celkem klidný rok, a že nechápe, proč jsou ostatní u této výzvy tak vytočení. No, pochopil to celkem brzy.

Nebudeme vám prozrazovat více, abychom vám neprozradili pointu a nepřipravili o skvělou atmosféru celého videa. Jak se tedy Thomas Pieters popasoval se 150 metrů dlouhou jamkou? Kolik nakonec odpálil míčků?

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení