Pošťák Poulter provokuje Američany parádními covery

Ian Poulter

I když se letos Ryder Cup nehraje, neznamená to, že Ian Poulter nemůže popíchnout Američany kvůli jejich prohrám s Evropany. Angličan, který se stal v posledních 15 letech štístkem evropských výběrů, nyní přišel s vymazlenými covery na putter v designu poštovních schránek.

Je v tom trochu typického Poulterova chvastounství, ale zároveň to má styl. Poulter má přezdívku "Pošťák", protože pokud hraje za Evropany Ryder Cup, vždy "doručuje" svému týmu hodně bodů.

Proto na své nové covery zvolil design poštovních schránek Royal Mail. Ve středu se s nimi pochlubil na svých facebookových stránkách.

K nim přidal iniciály IJP, jako Ian James Poulter. To ale není všechno. Při bližším pohledu na výšivku můžeme číst: "Doručuje od pátku do neděle", a následují letopočty, ve kterých Poulter participoval v evropských týmech.

Není to poprvé, co třiačtyřicetiletý Angličan vytrolil Američany kvůli Ryder Cupu. Loni v prosinci pózoval na Instagramu oblečen do amerického fanouškovského trička s nápisem Beat Europe (Porazit Evropu) a ptal se, co je na tom tričku špatně. V dalším příspěvku chybu opravil. Podívejte se jak.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení