Šampionce ukradli trofej. Šťastné ponožky už vyhodila

Georgia Hall

Georgia Hallová se na tiskové konferenci před AIG Woman´s British Open koukala na trofej pro vítězku, kterou měla před sebou, obzvláště zamilovaně. Tu její, kterou loni vyhrála, jí totiž nedávno někdo ukradl, a teď by chtěla novou.

Byla to pochopitelně replika originálu, který stál před ní. Při prezentaci této trofeje, která je přes rok vystavena v sídle R&A, ale tento týden je ve Woburnu, pak poodhalila, jakým způsobem přišla o tu svou. Před dvěma měsíci jí Hallové někdo v Londýně ukradl z auta.

"Robili mi okno, jako by to bylo o půlnoci, akorát to bylo uprostřed odpoledne," vyprávěla. "Nevím, jestli věděli, že se jedná o mě, protože trofej byla zabalená v krabici. Měla jsem v autě také hole, ale ty mi neukradli, což je trochu divné," povídala Hallová.

Lituje prý, že měla pohár v autě, ale byl prý v kufru, do něhož ztěžovalo výhled zatmavené okno. "Samozřejmě, že se teď cítím trochu hloupě, měla jsem ho vzít s sebou, ale tyhle věci se občas v životě prostě stanou, i když jsem to měla předpokládat."

Hallová se snaží získat od R&A náhradní repliku, ale ráda by tento týden vyhrála další. Hraje zpátky doma v Anglii ve Woburnu jen tři hodiny jižně od Royal Lytham & St. Annes, kde vyhrála loni, a tři hodiny na sever od Bournemouthu, kde vyrůstala.

Za kedíka bude mít tento týden opět svého tátu Waynea, který už jí nosí bag jen velmi zřídka. Vyhrála s ním i loni, kdy nejspíš kvůli pověrčivosti hrála všechny čtyři kola v jedněch ponožkách. Letos si je ale znovu neoblékne. Neví totiž, kde skončily. "Asi někde v koši," smála se Hallová.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení