VIDEO: P***, v***! Jessica Kordová si česky sprostě ulevila

Jessica Korda

Známe to všichni. Nepovede se nám rána a už to jede samo. Někdy je prostě potřeba si ulevit, zanadávat si, vypustit páru. A přesně to se přihodilo během druhého kola Evian Championship americké golfistce Jessice Kordové, která však při svém krátkém zanadávání rozhodně nezapřela české kořeny. Jak odhalily ruchové mikrofony.

I ti nejlepší sportovci světa, golfisty nevyjímaje, jsou jenom lidé, kteří potřebují tu a tam vykřičet do světa své negativní emoce. Jenže na rozdíl od nás, které slyší lidé maximálně na vedlejší jamce, jsou oni neustále na očích, respektive pod drobnohledem kamer. Které zachytí všechno.

Své by o tom mohla vyprávět tenistka Barbora Strýcová, nedávná česká hrdinka letošního Wimbledonu, kterou párkrát kamery natočily v pořádném rozčílení, které s "chováním dámy" nemělo moc společného.

Nyní se stala podobnou obětí Jessica Kordová, která pokazila během druhého kola čtvrtého letošního ženského majoru druhou ránu na desáté jamce. Nepovedenou ránu pak okomentovala rychle a stručně.

"P***, v***!" ulevila si okamžitě po odehrání, ještě než viděla míček dopadnout vpravo před green. Zatímco celý svět nejspíše netušil, jaká slova právě opustila její mysl a následně ústa, čeští golfoví fanoušci se mohli díky vysílání Golf Channelu pobaveně pousmát.

Aby bylo jasno, rozhodně nemoralizujeme. Sami tu a tam, nejen na golfu, použijeme ostřejší slova, často právě tato dvě. Spíše nám udělalo radost, že když si Jessica Kordová zanadává, je to v češtině.

Žádné "oh s***", ale hezky česky. Přesvědčte se sami a nenechte si ujít také skvělé okomentování situace v podání Petra Uhlíka.

Abychom dostáli zpravodajské povinnosti, starší z dcer legendárního českého tenisty Petra Kordy na jamce zachránila par a celkově si v pátek došla pro výsledek 70 ran (-1). Tím zopakovala svůj čtvrteční výkon a s celkovým skóre -2 byla v polovině turnaje na děleném 24. místě.

Cut ve Francii dala také její mladší sestra Nelly (+1, T47). Turnaj pokračuje v sobotu 3. kolem, které můžete od 9:00 sledovat opět na Golf Channelu.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení