Basketbalová hvězda má svou kolekci oblečení. Jenže golfovou

Stephen Curry

Že má hvězdný sportovec svou vlastní kolekci oblečení od značky, které je tváří, je celkem běžná věc. Ale když má kolekci v jiném sportu, než ve kterém se proslavil, to už je věc mimořádná. Něco takového se ale povedlo Stephenu Currymu.

Rozehrávač letošních finalistů NBA a jeden z nejlepších basketbalistů planety má od nynějška svou vlastní "signature" kolekci golfového oblečení, kterou posílá na trh jeho sponzor Under Armour.

Americký výrobce sportovních potřeb a oblečení však sází na to, že Curryho popularita natolik přesahuje palubovky, že má sílu utáhnout i jeho golfový odkaz. A to především ekonomicky.

Jak je známo, Curry je skvělý amatérský golfista a tuhle hru miluje. Momentálně je v Číně kde na UA Basketball Asia Tour pomáhá propagovat značku Under Armour.

Z ní si v pondělí odskočil do Mission Hills Golf Clubu v Šen Čchenu, aby svou kolekci o 14 kusech, která půjde na trh letos na podzim, představil.

Řada oblečení s názvem Range Unlimited Collection si vzala inspiraci z Curryho stylu, kterým se rád obléká mimo palubovky a na golfových hřištích. Zahrnuje trička, kalhoty pokrývky hlavy i svrchní části oděvů a také vlastní bezspikové boty Curry 6.

"Chtěl jsem propojit svou osobnost, radost ze hry a můj styl mimo palubovky do golfové kolekce. Když dobře vypadáte a dobře se cítíte, pak hrajete i dobrý golf," poznamenal k produktu, který nese jeho jméno.

Polo trička s technologií Iso-Chill, která chladí a udržují tělo v suchu, budou k mání od 80 dolarů, stejně jako kalhoty. Svrchní oděvy se budou pohybovat v cenách od 95 do 100 dolarů. Čepice pořídíte za 30 dolarů a boty s technologií podrážek UA Rotational Resistance budou za 160 dolarů.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení