Lieser se stal otcem, narodila se mu dcera Elizabeth

Ondřej Lieser

Jeden z nejlepších českých profesionálních golfistů se stal otcem. Ondřej Lieser, nedávný vítěz turnaje na Ypsilonce, přivítal v pondělí na světě se svou ženou Michaelou dcerku Elizabeth.

Lieser tak na vlastní kůži pozná, jaké je to hrát a snad i vítězit s těmi nejlepšími fanoušky po svém boku. Už druhým rokem to zažívá třeba Stanislav Matuš a i Tiger Woods potvrdil, že vyhrát Masters v době, kdy už to jeho děti vnímají, je něco výjimečného.

Na to si sice hráč Mstětic ještě bude muset nějaký ten rok počkat, ale je jasné, že jeho další nejen golfové počínání radostná pondělní událost určitě ovlivní. Elizabeth Lieser se narodila v pondělí v 13:33, váží 2,65 kilogramu a měří 47 centimetrů.

"Nic se nevyrovná tomu pocitu, co jsem dnes zažil. Vědět, že jsou obě v pořádku, vidět poprvé svou dceru, políbit a být na blízku manželce během a po porodu, držet dceru v náručí," napsal v emotivním vzkazu Lieser na svůj Facebook a přidal několik fotografií.

Sám Lieser moc dobře ví, že v pondělí se mu změnil svět. "20. 5. 2019 bude pro mě den, na který do konce života nezapomenu! Vítej Elizabeth do našeho života!" dodal úspěšný český profesionál.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení