Poulter čelil na The Players nadávkám: Idioti nezvládli pár piv

Ian Poulter

Ian Poulter si to nenechal líbit a fanoušky, kteří ho během třetího kola The Players slovně uráželi, vyhlásil na Instagramu. Nazval je idioty a ostudou turnaje. Nejvíc mu vadilo, že nadávky slyšely i jeho děti, kteří ho vně provazů provázely.

Angličan zahrál minulou sobotu na The Players 75 ran a vypadl tím ze skupiny hráčů bojující o vítězství. Více než to mu ale vadilo, jak se k němu chovali někteří fanoušci, kteří na něj pod vlivem alkoholu neslušně pokřikovali. Nazval je bez skrupulí idioty.

"Opravdu je mi to líto za mé děti, kteří se mnou dnes šly a musely poslouchat fanoušky, jak mi neustále nadávají. Je to opravdu škoda, že se pořád najde několik idiotů, kteří nezvládnou pár piv," napsal evropský rydercupový hrdina.

"Pořád si pamatuji na ty dobré časy," napsal k tomu a přidal šest emotikon zlatých pohárů. Co tím měl Poulter na mysli? Zřejmě počet vítězných týmů Evropy v Ryder Cupu, kterých byl součástí, což měl být vzkaz těm americkým fanouškům, kteří mu nadávají.

Ti mu to podle všeho opravdu dávali sežrat za Ryder Cup. Poulter šel totiž v sobotu s posledním americkým kapitánem Jimem Furykem, který loni v Paříži vedl poraženou stranu.

"Mějte respekt, je to jenom hra," vzkázal jim Poulter pomocí hashtagů. "Tohle by se v Augustě nestalo. Je smutné, když se vám kvůli fanouškům omlouvá váš partner na hřišti," dodal Angličan.

V úterý pak přidal na Instagram další příspěvek, kterým se ještě jednou vrátil k The Players. Je na něm zachycen, jak přechází mezi jamkami se svým malým synem, kterého drží za ruku.

"Minulý víkend byl velkým zklamáním. Zahrát 75 a 76 nebylo to, co bych si přál. Ale když se na věci podívám s odstupem a vidím tento moment, jak jdu se svým synem z deváté na desátou jamku, nic není tak důležité. Žádné špatné komentáře nebo nadávky mi nemohou vzít takové chvíle s mými dětmi," napsal Poulter.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení