Borec na konec konec pokazil. Jedna pod mrzí, přiznal Kořínek

Aleš Kořínek

Ve středu večer se Aleš Kořínek objevil jako Borec na konec ve sportovním zpravodajství TV Nova. Ve čtvrtek dopoledne si pak jako borec dlouho počínal také na Kunětické Hoře během 1. kola D+D REAL Czech Challenge. Závěr kola mu ale bohužel nevyšel podle představ.

Na Novu dostal Kořínka jeho trick shot s marshmallownem, kterým napodoboval a dokonce předčil Jordana Spietha (video zde). Když se večer před turnajem v televizi viděl, zaskočilo ho to: "Byl jsem překvapený, byl to od vás takový malý podraz. Ale bylo to hezké."

 

Ve čtvrtek už ale neměl na vtípky ani pomyšlení.

Zatím nejlepší český hráč na letošní Challenge Tour věřil na Kuňce v dobrý start, který se dostavil. Birdie přišlo hned na první jamce a další dvě si Kořínek připsal na jamkách pět a osm.

Skóre tři rány pod par držel dlouho i na druhé devítce, pak ale přišly dvě závěrečné jamky a dvě zaváhání. Borec na konec tentokrát nedostál svému jménu a připsal si dvě bogey.

"Na sedmnáctce jsem měl dlouhý putt do birdie, který jsem přehrál a byl z toho zbytečný trojputt. Na osmnáctce jsem si nebyl jistý holí a nakonec jsem sáhl po té kratší a zahrál jsem krátkou ránu," popsal Kořínek potíže ze závěru.

Na osmnáctce se ještě pokusil zachránit par, ale putt jen těsně líznul jamku: "Nebyla to tak těžká přihrávka, zahrané to bylo dobře. Ale putt mi pak na poslední chvíli uhnul, přitom moc uhýbat neměl. Byl to smolný závěr."

"Celkově byla hra dobrá. Pár šancí jsem nevyužil, ale něco jsem zase zachránil. Když se na to dívám nyní, tak bych o jednu ránu lépe byl spokojený. Jedna pod mě ale trošku mrzí," neskrýval Kořínek po dohrání lehké rozčarování.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení