VIDEO: Šok pro Fowlera, zahrál čtyřputt z šesti metrů

Rickie Fowler

Rickie Fowler si musel po dohrání 3. kola Wells Fargo Championship pořádně drbat hlavu. Místo toho, aby si před finálovým kolem vytvořil skvělou výchozí pozici, si ji nečekaným čtyřputtem na sedmnáctce pořádně ztížil. Do té doby hrál přitom parádní golf.

Fowler se letos v Quail Hollow každým kolem zlepšuje. Po úvodní rundě za 72 ran zahrál v pátek za 69 a v sobotu to měl rozehrané ještě mnohem lépe.

I díky eaglu na pětiparové sedmičce a čtyřem jednoputtům na jamkách 13 až 16 v řadě byl dvě jamky před koncem na skóre mínus pět pro kolo. Na tříparové 17 navíc skončil první ranou necelých šest metrů od jamky.

Jenže pak potřeboval na dopravení míčku do jamky stejný počet puttů, jako na předchozích čtyřech jamkách dohromady!

Fowler totiž při pokusu do birdie trochu zariskoval a jamku přehrál více, než čekal. Jeho pokus do paru pak jamku jen líznul a putt do bogey poté udělal "zmrzlinu" a jamku dokonale objel. Čtyřputt byl na světě.

 

Rickie was putting for  on No. 17. He made double bogey.

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

"Chtěl jsem proměnit už ten první putt. Jelo to ale více, než jsem si myslel, a nečekal jsem, že mi bude zbývat tolik na dohrání. Byla to trochu chyba v myšlení, to je ale golf," nenechal si Fowler zkazit náladu z jinak skvělého kola.

Kvůli double bogey si pohoršil na konečný výsledek -3 pro kolo (68 ran) a v celkových počtech se posunul na dělené 11. místo se skóre mínus čtyři. Šest ran za vedoucího Jasona Daye.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení