Pojďte se s námi bavit golfem, bude to EXTRA

GolfExtracz

Už zase, možná si právě teď říkáte. Další golfový web, kterých se v posledních letech vyrojilo opravdu hodně. A stejný počet jich buď skončil, nebo tak nějak přežívají. My přesto věříme, že GolfExtra.cz má smysl a své místo si na českém internetu najde. Proč?

Protože budeme jiní. Nechceme kopírovat weby, které tu už jsou. To nemá smysl, a kdybychom na podobný nový projekt narazili, také bychom si nejspíše klepali na čelo a kroutili hlavou.

To ale není náš případ.

Naším cílem je nabídnout čtenářům původní obsah. Jiný, často exkluzivní. Ze zákulisí malého i velkého golfu.

Budeme vyrážet na místa, kam se tak často nechodí, ale mělo by. Nebo by se chtělo, ale nejde to. Budeme mluvit s lidmi, kteří mají co říct. Nebo chtějí něco říct, ale nemají jak.

Budeme chodit, mluvit, rozebírat, analyzovat. A pak o tom všem psát a to pevně věříme že tak, abyste vy o tom chtěli číst.

Nebudeme pouze sedět u počítače a valit na vás tuny zahraničních zpráv a výsledků. To, pokud vás zajímá, najdete jinde. Naším hnacím slovem od "K" je kvalita, nikoliv kvantita.

Samozřejmě se u nás potkáte i s největšími hvězdami světového a domácího golfu. Rory, Tiger, Rickie, Jordan, Jason nebo Filip či Klára, ti u nás chybět nebudou.

Informace o nich, ale i ty z největších světových golfových akcí, vám však chceme nabízet komplexně, v souvislostech. A věříme, že i zábavnou formou. Všichni se chceme golfem bavit, ne?

Zábava tak musí být oboustranná. Věříme tomu, že když nás bude bavit o věcech psát, tak vás o nich bude bavit číst.

Přesně takové bude GolfExtra.cz. To vám slibuji.

 

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení