Roryho domov z dětství na prodej, jen za 7 milionů!

celá fotogalerie (17) » Domov, kde strávil Rory McIlroy své dětství

Pokud se právě poohlížíte po nějakém tom novém domově, nebo třeba jen víkendové chatě, máme pro vás jeden tip. Je sice trochu z ruky, ale nestojí až tak nesmyslné peníze a měli byste doma skvělé golfové zázemí. Ale teď to hlavní - v tomto domě vyrůstal Rory McIlroy.

Asi vám už došlo, že se nebavíme o nemovitosti někde za Prahou nebo u Brna. Tento domek leží v severoirském Holywoodu v Belfastu a aktuálně je k mání za necelých 240 000 liber, v přepočtu tedy asi 7 milionů korun.

Co si budeme povídat, za podobné peníze nyní těžko seženete dům v Praze. Navíc s takovou historií a golfovým vybavením... Vždyť celá zahrada je jeden velký putting green a garáž byla přestavěna na golfový indoor.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (17)

Vedle toho čeká na nového nájemce plně vybavená kuchyně, velký obývák a v patři čtyři ložnice. A jako bonus k tomu dostanete trampolínu v rohu zahrady, no neberte to!

"Právě v tomto domě vyrůstal. Pokud si vybavujete jeho fotky z dětství, na kterých chipuje do pračky, bylo to právě v tomto domě," prozrazuje realitní agent John Minnis, který zprostředkovává prodej domu.

Podle něho je ale minulá přítomnost Roryho McIlroye pouze příjemným bonusem při případné koupi: "Je to skvělá nemovitost na skvělém místě a nezáleží na tom, kdo tu kdy bydlel."

No, ale říkejte něco golfovým fanatikům...

Tak co, už rozbíjíte prasátko?

Fotky domu, kde vyrůstal Rory McIlroy, zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení