Svatba nebo British Open? Hurley dá možná přednost rodině

Billy Hurley III

Dostat se na turnaj kategorie major, to je sen většiny golfistů. Billy Hurley III se díky vítězství na turnaji Tigera Woodse kvalifikoval na British Open, které se hraje už za dva týdny. Přes oceán ale dost možná nepoletí, bude se mu totiž vdávat sestra!

Pro Hurleyho je rodina velmi důležitá. O to více, když před deseti měsíci přišel se svou sestrou Megan o otce, který zemřel na následky toho, když se coby policista postřelil služební zbraní.

A tak nyní velmi váhá, čemu dá přednost.

Na majorech už se totiž ukázal čtyřikrát, když si v posledních třech letech zahrál US Open a 2014 také British Open. Sestra se mu však, jak pevně věří, bude vdávat pouze jednou, a tak si její svatbu, která je naplánována na sobotu 16. července, nechce nechat ujít.

"Bude to těžké rozhodování, ale musíme to nějak vyřešit. Lidé z mého týmu mi říkají, že když jsem se dostal na Open, měl bych jet. Mám jim poslat hezký svatební dar tím, že tam budu hrát," prozradil Hurley.

On sám ale zatím váhá.

"Abych byl upřímný, tak rozhodně není předem jasně dané, že pojedu. Musím si to pořádně promyslet." Sám Hurley už ženatý je, s manželkou Heather mají dva syny Willa s adoptovaným Jacobem a dceru Madison.

Vedle šampiona si v Congressionalu zajistili start na British Open také Vijay Singh, Jon Rahm a Harold Varner III. Hurley se pak díky svému prvnímu titulu na PGA Tour podívá premiérově na PGA Championship (letos) a Masters (v příštím roce).

Letošní British Open se hraje od 14. do 17. července na hřišti Royal Troon.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení