Fowler si obuje cool kecky, uctí tak Palmerovu památku

Boty Rickieho Fowlera

Arnold Palmer Invitational se bude letos poprvé hrát bez Arnolda Palmera. Během turnaje mu bude vzdán hold mnoha různými způsoby, ale nebyl by to Rickie Fowler, pokud by ten jeho nebyl nejvíce „cool“.

Palmer zemřel loni v září v 87 letech a jeho odchod golfový svět hluboce poznamenal. Jeho přínos pro hru byl jedinečný a nezaměnitelný jak v době jeho skvělé kariéry, tak i dlouho po ní. I proto byl a je jeho turnaj jeden z nejoblíbenějších v kalendáři.

Již od soboty stojí Bay Hill Club and Lodge čtyřmetrová bronzová socha. Další vzpomínkové akce budou následovat, hráči budou vzdávat hold. Bude to nejspíše nejemotivnější týden v sezoně. Palmera milovali všichni a on pro mnohé udělal hodně, aniž by o tom veřejnost věděla. Ať už jen radou, nebo povzbuzujícím dopisem.

Rickie Fowler se rozhodl, že uctí Palmerovu památku tak, jak umí nejlépe. Ve spolupráci z Pumou si připravil speciální kotníčkové boty, na kterých jsou koláže z fotografií legendárního hráče a největší golfové celebrity historie. Podle nás i s Palmerovým podpisem na suchém zipu vypadají naprosto skvěle.

Není to poprvé, co Fowler uctí svým outfitem památku zesnulé legendy. V roce 2014 si na US Open v Pinehurst oblékl retro pumpky a podkolenky přesně ve stylu Payna Stewarta. Ten na stejném místě vyhrál svůj poslední major, než v roce 1999 tragicky zahynul při leteckém neštěstí.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení