22. května 2016 – GolfExtra.cz

  Woodland zaujal Mickelsonovo místo, vrátil se k Harmonovi

  Gary Woodland

  Zatímco Phil Mickelson se rozhodl koncem minulého roku ukončit spolupráci s Butchem Harmonem, Gary Woodland se naopak nyní rozhodl do stáje respektovaného kouče vrátit. A zaujal tak uvolněné místo právě po Leftym.

  Celý článek

  22. května 2016 – GolfExtra.cz

  VIDEO: řev pro Spietha. Nikdy na to nezapomenu, přiznává

  Jordan Spieth coby profesionál ještě nikdy nevyhrál turnaj ve svém rodném Dallasu. Nyní je na akci AT&T Byron Nelson velmi blízko a jeho nejbližší přátelé a fanoušci to cítí. Na hřišti resortu TPC Four Seasons mu tak vytvářejí doslova pekelnou domácí atmosféru.

  Celý článek

  22. května 2016 – GolfExtra.cz

  Na turnaji Byrona Nelsona se ujal vedení Brooks Koepka

  Brooks Koepka

  Nepatrný náskok před nedělním finálovým kolem si vypracoval Brooks Koepka na turnaji AT&T Byron Nelson. Mladý Američan má po 54 odehraných jamkách v texaském Irvingu se skóre -16 náskok dvou ran na domácí hvězdu Jordana Spietha.

  Celý článek

  21. května 2016 – GolfExtra.cz

  McIlroy už na svém Irish Open vede, čeká ho 21 jamek

  Těžký den čekal v sobotu na hráče v irském K Clubu. Hra musela být kvůli nepřízni počasí dvakrát přerušena a ti nejlepší tak nestihli odehrát celé kolo. Je to i případ domácí superstar a hostitele Irish Open Roryho McIlroy, který se ale dostal do vedení.

  Celý článek

  21. května 2016 – GolfExtra.cz

  Spieth doma v Texasu bojuje o titul, zatím vede Crane

  Jordan Spieth

  Když Jordan Spieth v pátek dohrál své 2. kolo na turnaji AT&T Byron Nelson, dělil vedení. V jeho rodném Texasu to bylo vůbec poprvé v profesionální kariéře, něco podobného zde zažil naposledy ještě jako amatér. Večer se ale musel spokojit se skóre -11 pouze s děleným druhým místem, o ránu lépe totiž odehrál 36 jamek Ben Crane.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení