4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Dorazí na Czech Masters šampion ze Švédska? Rozhodne neděle!

  Matthew Fitzpatrick

  Začátkem tohoto týdne potvrdil svou účast na letošním ročníku D+D REAL Czech Masters, v neděli bude bojovat o svůj druhý titul na European Tour. Angličan Matthew Fitzpatrick je po sobotě vítězství blízko, na prvním místě si vytvořil náskok pěti ran.

  Celý článek

  4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Češi i Slováci ve Švýcarsku na Challenge Tour na cut neměli šanci

  Aleš Kořínek

  Sice si ve švýcarském Luzernu zahráli i v sobotu, nebylo to však díky tomu, že by prošli cutem. Čeští i slovenští hráči na Swiss Challenge zázrak v dohrávce druhého kola nepředvedli a s turnajem se předčasně rozloučili. Nejlépe dopadl Aleš Kořínek.

  Celý článek

  4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Ryder Cup bez Poultera! Anglickou hvězdu trápí artritida

  Ian Poulter

  Sice se v posledních měsících výsledkově i herně trápil, přesto evropští fanoušci věřili, že se Ian Poulter do letošního Ryder Cupu vzchopí a bude opět jednou z opor jejich týmu v souboji se Spojenými státy. Nyní se to však už zdá být jako naprosto vyloučené.

  Celý článek

  4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Velká 3 na Memorialu cutem prošla, Fowler ne. Kooch jede!

  Rory McIlroy a Jordan Spieth

  Největší hvězdy si v Muirfield Village zahrají i o víkendu. Jason Day, Jordan Spieth i Rory McIlroy prošli na letošním Memorialu bez problémů cutem, na ty nejlepší ale nepatrně ztrácejí a v sobotu budou potřebovat dobrá kola, aby se přiblížili boji o titul.

  Celý článek

  3. června 2016 – GolfExtra.cz

  Dvě bláznivé jamky Phila Mickelsona. Trefil vodu i dobrovolníka

  Phil Mickelson

  Bylo to hodně nevšedních 20 minut pro Phila Mickelsona během úvodního kola Memorialu. S hodně bizarními odskoky se ale vyrovnal tak, jak umí pouze on - neztratil během těch dvou jamek nic. Nejprve sice zahrál bogey, ale pak přidal birdie. S obrovským štěstím.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení