27. května 2016 – GolfExtra.cz

  Molder překonal v Texasu tmu a vede, Spieth je devátý

  Bryce Molder

  Bryce Molder vede po prvním kole turnaj americké PGA Tour Dean & DeLuca Invitational. 37letý golfista zahrál ve čtvrtek 64 ran a s -6 je tak o ránu lepší než trojice nejbližších pronásledovatelů. Největší hvězdě podniku Jordanu Spiethovi patří s -3 dělené deváté místo.

  Celý článek

  26. května 2016 – GolfExtra.cz

  Luiten dělí ve Wentworthu vedení, vítěz Masters Willett je čtvrtý

  Nizozemec Joost Luiten se po prvním kole BMW PGA Championship dělí o vedení. Nizozemský golfista zahrál ve Wentworthu ve čtvrtek 65 ran. O jednu ránu pozadu je letošní šampion z Augusty Danny Willett, jemuž patří čtvrtá pozice.

  Celý článek

  26. května 2016 – GolfExtra.cz

  Na Kunětické Hoře se skórovalo, tři Češi hráli pod par

  Jordan L. Smith

  Pořádně zostra začal na Kunětické Hoře pátý ročník turnaje D+D REAL Czech Challenge. Téměř sto golfistů se hned první den dostalo pod par hřiště. Pořadí se skóre -8 vévodí Angličan Jordan L. Smith. Dařilo se i třem Čechům. Aleš Kořínek s Janem Cafourkem zakončili kolo na -1, Vítek Novák potřeboval ještě o dvě rány méně.

  Celý článek

  26. května 2016 – Honza Fait

  Borec na konec konec pokazil. Jedna pod mrzí, přiznal Kořínek

  Aleš Kořínek

  Ve středu večer se Aleš Kořínek objevil jako Borec na konec ve sportovním zpravodajství TV Nova. Ve čtvrtek dopoledne si pak jako borec dlouho počínal také na Kunětické Hoře během 1. kola D+D REAL Czech Challenge. Závěr kola mu ale bohužel nevyšel podle představ.

  Celý článek

  26. května 2016 – GolfExtra.cz

  NE ženám nebylo proti nim, ale médiím, zní z Muirfieldu

  Skotský Muirfield

  To hlasování zasáhlo golfový svět. Ve skotském Muirfieldu se členové rozhodli, že mezi sebe i nadále nepustí ženy. V dnešním světě odvážné rozhodnutí, za které si Muirfield vysloužil společenskou kritiku i hrozbu vyřazení z rotace hřišť pro British Open.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení