30. května 2016 – GolfExtra.cz

  Květen na LPGA patřil Jutanugarn, vyhrála třikrát v řadě

  Ariya Jutanugarn

  Vyhrát tři turnaje ze tří, to se naposledy na LPGA podařilo před třemi roky Korejce Inbee Park. Nyní její kousek napodobila další asijská hráčka Ariya Jutanugarn z Thajska, pro kterou se navíc jednalo o vůbec první tři triumfy na okruhu. V neděli si došla pro vítězství na Volvik Championship.

  Celý článek

  30. května 2016 – GolfExtra.cz

  Mediate má první major mezi seniory, udolal Montyho

  Rocco Mediate

  Stylem start-cíl získal Rocco Mediate svůj první major mezi seniory. V Harbor Shores vedl od prvního kola až do samotného finále a se skóre -19 skončil o tři rány před Colinem Montgomeriem.

  Celý článek

  29. května 2016 – GolfExtra.cz

  Matuš zachránil Čechy v St. Pöltenu, lídři mu ale utekli

  Stanislav Matuš

  Na včerejší úspěch v podobě skóre -4 Stanislav Matuš nenavázal, cutem na turnaji Pro Golf Tour v rakouském St. Pöltenu ale prošel. Ne tak ostatní čeští golfisté golfistům. Adam Rajmont, Ladislav Ťupa a Filip Mrůzek po dvou dnech končí.

  Celý článek

  29. května 2016 – GolfExtra.cz

  Morrison má BMW i8 za eso, Wood trofej pro šampiona

  Chris Woods

  Dva vítěze měl finálový den turnaje BMW PGA Championship. Tím hlavním se stal ve Wentworthu Chris Wood, který po dramatickém finiši pozvedl nad hlavu trofej pro vítěze. Slavil ale také James Morrison, který díky esu odjel ve zbrusu novém BMW i8!

  Celý článek

  29. května 2016 – GolfExtra.cz

  Spieth v Texasu vede, vyzve ho univerzitní rival

  Jordan Spieth

  Napínavý finálový den uvidí fanoušci na hřišti Colonial. O titul z turnaje DEAN & DELUCA Invitational si to rozdají dva domácí Texasané. Nejblíže k němu má aktuálně Jordan Spieth, který vede o jednu ránu před Ryanem Palmerem.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení