29. května 2016 – GolfExtra.cz

  Morrison má BMW i8 za eso, Wood trofej pro šampiona

  Chris Woods

  Dva vítěze měl finálový den turnaje BMW PGA Championship. Tím hlavním se stal ve Wentworthu Chris Wood, který po dramatickém finiši pozvedl nad hlavu trofej pro vítěze. Slavil ale také James Morrison, který díky esu odjel ve zbrusu novém BMW i8!

  Celý článek

  29. května 2016 – GolfExtra.cz

  Spieth v Texasu vede, vyzve ho univerzitní rival

  Jordan Spieth

  Napínavý finálový den uvidí fanoušci na hřišti Colonial. O titul z turnaje DEAN & DELUCA Invitational si to rozdají dva domácí Texasané. Nejblíže k němu má aktuálně Jordan Spieth, který vede o jednu ránu před Ryanem Palmerem.

  Celý článek

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Matušova jízda nekončí! V rakouském St. Pölten začal za -4

  Stanislav Matuš

  Stanislav Matuš má v posledních týdnech v Rakousku báječnou formu. Po vítězství na Pro Golf Tour v Haugschlagu a děleném třetím místě v Adamstalu rozehrál skvěle další turnaj, tentokrát na hřišti Golfclubu St. Pölten. Po prvním kole je se skóre -4 dělený dvanáctý.

  Celý článek

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Willett zkazil, co se dalo. Titul z Wentworthu se mu vzdálil

  Danny Willett

  Propadák. Takové bylo třetí kolo golfového BMW PGA Championship v podání Dannyho Willetta. Anglický vítěz Masters ve Wentworthu zkolaboval. Zahrál celkem pět bogey, spadl na -6 a opustil vedoucí příčky. Dopředu se naopak dostal Lee Westwood, který se před závěrečným kolem dělí o druhé místo.

  Celý článek

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Cinkova manželka bojuje s rakovinou. Pomohl i Mickelson

  Stewart Cink

  Před měsícem se jim z ničeho nic změnil život. Stewart Cink společně se svou ženou Lisou koncem dubna zjistili, že jim zatarasila cestu ke spokojenosti rakovina prsu. Oni se ale rozhodli bojovat a o pomoc poprosili i Phila a Amy Mickelsonovi, kteří si stejným peklem prošli v roce 2009. Právě jim zavolali ihned poté, co se o diagnóze dozvěděli.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení