28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Cinkova manželka bojuje s rakovinou. Pomohl i Mickelson

  Stewart Cink

  Před měsícem se jim z ničeho nic změnil život. Stewart Cink společně se svou ženou Lisou koncem dubna zjistili, že jim zatarasila cestu ke spokojenosti rakovina prsu. Oni se ale rozhodli bojovat a o pomoc poprosili i Phila a Amy Mickelsonovi, kteří si stejným peklem prošli v roce 2009. Právě jim zavolali ihned poté, co se o diagnóze dozvěděli.

  Celý článek

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Návrat Woodse v nedohlednu, chybět bude i na Memorialu

  Tiger Woods

  Mnoho hvězd nalákal Jack Nicklaus na další ročník svého turnaje, to nejočekávanější jméno mu ale dalo košem. Návrat Tiger Woodse na hřiště se znovu odkládá. Fanoušci ho letos neuvidí ani na slavném The Memorial Tournament.

  Celý článek

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Spieth se probudil na greenech včas, v Texasu je v boji o titul

  Jordan Spieth

  V první polovině druhého kola to vypadalo, že Jordan Spieth není ve své kůži. Nebyl schopný se i přes dobrou hru v poli sladit s rychlostí greenů a zbytečně ztrácel rány. To však už nebyl případ druhé devítky, na které bývalá světová jednička zaútočila. A na DEAN & DELUCA Invitational je zpět ve hře o titul.

  Celý článek

  27. května 2016 – GolfExtra.cz

  Willett se ve Wentworthu ujal vedení, Jamieson vyhrál BMW

  Danny Willett

  Danny Willet už vede turnaj BMW PGA Championship v anglickém Wentworthu. Ve druhém kole podniku označovaného za vlajkovou loď European Tour zahrál čtyři rány pod par, celkově je na -10 a dělí se o první místo s Australanem Scottem Handem a Korejcem Yangem.

  Celý článek

  27. května 2016 – GolfExtra.cz

  Molder překonal v Texasu tmu a vede, Spieth je devátý

  Bryce Molder

  Bryce Molder vede po prvním kole turnaj americké PGA Tour Dean & DeLuca Invitational. 37letý golfista zahrál ve čtvrtek 64 ran a s -6 je tak o ránu lepší než trojice nejbližších pronásledovatelů. Největší hvězdě podniku Jordanu Spiethovi patří s -3 dělené deváté místo.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení