26. května 2016 – GolfExtra.cz

  NE ženám nebylo proti nim, ale médiím, zní z Muirfieldu

  Skotský Muirfield

  To hlasování zasáhlo golfový svět. Ve skotském Muirfieldu se členové rozhodli, že mezi sebe i nadále nepustí ženy. V dnešním světě odvážné rozhodnutí, za které si Muirfield vysloužil společenskou kritiku i hrozbu vyřazení z rotace hřišť pro British Open.

  Celý článek

  25. května 2016 – GolfExtra.cz

  Spilkové kvalifikace na US Open nevyšla, zradilo jí 1. kolo

  Na letošním US Women’s Open Championship si Klára Spilková nezahraje. Ve středeční dvoukolové kvalifikaci pokazila první kolo, po kterém byla v anglickém Buckinghamshire Golf Clubu na skóre +10. V tom druhém sice zahrála dvě rány pod par, ale to už ji nezachránilo.

  Celý článek

  25. května 2016 – GolfExtra.cz

  Matuš má formu jako hrom! V Adamstalu skončil dělený třetí

  Stanislav Matuš

  Parádní rakouské golfové období prožívá Stanislav Matuš. Po vítězství na turnaji Pro Golf Tour v Haugschlagu v minulém týdnu přidal nyní dělené třetí místo v Adamstalu. Kromě příjemné finanční odměny se může těšit na další body do světového žebříčku!

  Celý článek

  25. května 2016 – GolfExtra.cz

  Po McIlroyovi monitoruje situaci kolem viru zika i Willett

  Rory McIlroy a Danny Willett

  Jen den poté, co Rory McIlroy přiznal, že kvůli viru zika zvažuje svou účast na olympijských hrách v Rio de Janeiru, přišel s podobným postojem také letošní šampion Masters Danny Willett. I on bude podle všeho monitorovat situaci, a pokud se zhorší, do Brazílie se nevydá.

  Celý článek

  23. května 2016 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš se ve světovém pořadí posunul do tisícovky

  Stanislav Matuš

  Vítězství na turnaji Pro Golf Tour znamená pro Stanislava Matuše historicky první zápis do světového žebříčku. A to hned pořádný! Hráč Prague Golf Teamu se v novém vydání pořadí posunul do nejlepší tisícovky hráčů na světě.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení