28. srpna 2021 – ak

  V Sokolově se 2. kolo Pro Golf Tour nehrálo. Proti bylo počasí

  Michal Pospíšil

  Turnaji ALTEPRO Trophy, který je součástí Pro Golf Tour, počasí nepřeje. Druhé kolo, které se mělo v sobotu odehrát v Sokolově, bylo kvůli podmáčenému hřišti a pokračujícímu dešti zrušeno. Turnaj se dohraje v neděli v Kynžvartu a bude pouze dvoukolový.

  Celý článek

  28. srpna 2021 – ak

  Bývalý vítěz Masters trefil magické hole-in-one. Driverem

  Craig Stadler se svým driverem

  Zahrát hole-in-one je v životě každého golfisty, špičkového nebo rekreačního, vzácný okamžik. O to vzácnější, když dáte takové eso driverem. Pro vítěze Masters z roku 1982 Craiga Stadlera to ale vypadá jako skoro jako samozřejmost.

  Celý článek

  27. srpna 2021 – ak

  Mrůzek i Kořínek si na Challenge Tour zahráli jen dvě kola

  Aleš Kořínek

  Působení dvojice českých golfistů na turnaji B-NL Challenge Trophy v Nizozemsku nemělo příliš dlouhého trvání. Aleš Kořínek i Filip Mrůzek neprošli cutem a skončili po dvou kolech. Nejlepšími Čechy po 1. kole turnaje Pro Golf Tour v Kynžvartu jsou Michal Pospíšil a amatér David Mlýnek, kteří v paru dělí 5. místo.

  Celý článek

  26. srpna 2021 – pv

  Mrůzek s Kořínkem mají na Challenge Tour ke cutu daleko

  Filip Mrůzek

  Dva z českých hrdinů D+D REAL Czech Masters z minulého týdne Filip Mrůzek s Alešem Kořínkem rozehráli ve čtvrtek v Nizozemsku další turnaj, tentokrát z nižší série Challenge Tour. První kolo se jim však tentokrát nepovedlo, když jsou oba až ve druhé stovce pořadí na chvostu leaderboardu.

  Celý článek

  24. srpna 2021 – pv

  Velké komplikace pro Reeda. Leží v nemocnici s pneumonií

  Patrick Reed

  Vítěz Masters z roku 2018 Patrick Reed se minulý týden odhlásil kvůli nemocnému levému kotníku z prvního turnaje play off FedEx Cupu. Poté navštívil doma v Texasu lékaře, než přišla nepříjemná diagnóza onemocnění plic, dvojitá intersticiální pneumonie.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení