30. května 2022 – ak

  Konec dobrý, všechno dobré pro Spilkovou tentokrát neplatil

  Klára Spilková

  Před týdnem Klára Spilková díky povedenému finiši dosáhla na své nejlepší letošní umístění na Epson Tour, tentokrát něco takového nezopakovala. Naopak. Ve finálové rundě si pohoršila a brala na turnaji Inova Mission In Resort and Club Championship až 56. místo.

  Celý článek

  29. května 2022 – ak

  To bolelo… Zahrál v kole 134 ran a na jedné jamce 18 úderů

  Někdy se nedaří...

  I golf se může změnit v noční můru, to nejspíš zažil každý golfista. Jistý amatér v zámoří to ale posunul do opravdového extrému. V okamžiku, kdy se v kvalifikaci snažil dostat na jeden z nejprestižnějších amatérských turnajů BMW Philadelphia Amateur Championship.

  Celý článek

  29. května 2022 – ak

  Spilková dala na Epson Tour cut s přehledem, Vlčková končí

  Klára Spilková

  Klára Spilková si zahraje finálovou rundu turnaje Epson Tour na Floridě. V dohrávaném prvním kole zapsala 74 ran, ve druhém pak zahrála jednu ránu pod par a dělí v paru 31. místo. Pro Karolínu Vlčkovou už turnaj skončil. Se skóre +10 skončila až ve druhé stovce.

  Celý článek

  28. května 2022 – ak

  Spilková začala výborně. Dělí 5. místo, ale kolo nedohrála

  Klára Spilková

  Klára Spilková pokračuje tam, kde před několika dny skončila. V neděli uhrála nejlepší výsledek sezony na Epson Tour, když skončila dělená 15. Výborně rozehrála i další turnaj na Floridě a po nedohraném 1. kole dělí 5. místo. Ve hře o cut je i Karolína Vlčková.

  Celý článek

  27. května 2022 – ak

  Scheffler si léčí frustraci po majoru. Opět skvělým golfem

  Scottie Scheffler

  Minulý týden při druhém majoru sezony neprošel cutem a neskrýval rozčarování. O pár dní později je už Scottie Scheffler v pozici, která aktuální světové jedničce sluší – v čele turnaje Charles Schwab Challenge, byť se musí o vedení dělit po 1. kole s dalšími sedmi hráči.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení