24. dubna 2021 – pv

  Překvapivá čísla. Kdo bere nejvíc za jednu ránu? Woods to není

  Tiger Woods

  I přes pandemii COVID-19 byla sezóna 2020 na PGA Tour pro její hráče finančně nejlukrativnější v historii. Aktuální zpráva sázkové kanceláře William Hill to dokládá na částce, kterou si průměrně vydělali za jednu ránu. Působivá je i suma, na kterou si za jeden úder přišel vítěz listopadového Masters Dustin Johnson.

  Celý článek

  23. dubna 2021 – haf

  Nevyšlo to. Lieser na Kanárech předčasně končí, nedal cut

  Ondřej Lieser

  Slušně rozehraný turnaj European Tour nedotáhl Ondřej Lieser na Kanárských ostrovech do víkendového konce. Po prvním kole za 67 ran (-3) si v tom druhém o ránu pohoršil a přestože tak skončil dvě rány pod parem, bylo to relativně daleko za hranicí cutu.

  Celý článek

  23. dubna 2021 – haf

  Mullet na PGA Tour! Smitha ostříhal jeho parťák Leishman

  Cameron Smith

  Tento sestřih, populární především v 80. a 90. letech minulého století, v Česku proslavil zejména Jaromír Jágr, nyní se pro kontroverzní mullet rozhodl australský golfový profesionál Cameron Smith. A vůbec se toho nebojí, což dokázal výběrem svého nového barbera.

  Celý článek

  23. dubna 2021 – haf

  Další golfová hvězda řekla olympiádě NE. Kdo do Tokia nepojede?

  Adam Scott

  Ondřeji Lieserovi odpadl pro boj o medaile na olympijských hrách v Tokiu už druhý velmi těžký soupeř. Poté, co se účasti pod pěti kruhy vzdal Dustin Johnson, řekl své ne letošní olympiádě také Adam Scott.

  Celý článek

  22. dubna 2021 – pv

  Lieser nezačal na Kanárech špatně. O cut ale musí zabojovat

  Ondřej Lieser

  Na rozdíl od minulého týdne v Rakousku, kdy se Ondřeji Lieserovi vstup do turnaje vůbec nepovedl, začal ve čtvrtek jediný Čech na Gran Canaria Lopesan Open svůj další turnaj European Tour mnohem lépe. V prvním kole zahrál na hřišti Meloneras (par 70) 67 ran (-3) a usadil se na děleném 40. místě.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení