1. září 2021 – ak

  Hodně drahá zkažená rána. Nejméně za 8,5 milionu!

  K. H. Lee

  Dostat se do finále play-off FedExCupu na závěrečný turnaj Tour Championship v Atlantě, to je pro každého golfistu něco, jako zlatá vstupenka. Když se to ale nepodaří, navíc o jedinou ránu a ještě až na poslední jamce, tak to zabolí hodně bolestivě. I finančně.

  Celý článek

  31. srpna 2021 – pv

  Na PGA Tour zbyla poslední třicítka. Jak půjde do finále?

  Patrick Cantlay a Bryson DeChambeau

  Letos potřetí se odehraje finálový turnaj PGA Tour upraveným systémem, kdy je nejlepším třiceti hráčům sezóny před Tour Championship přiděleno skóre podle pořadí ve FedEx Cupu. V East Lake půjde tento týden do turnaje z čela leaderboardu Patrick Cantlay, dvě rány za ním bude Tony Finau.

  Celý článek

  30. srpna 2021 – ak

  Půltucet hráčů USA pro Ryder Cup je známý. Stricker je nadšený

  Ryder Cup

  Polovina týmu USA pro zářijový duel Ryder Cupu proti Evropě už je jasná. Kapitán amerického výběru Steve Stricker už zná půltucet jmen hráčů, kteří si zajistili místo v týmu automaticky. Jako poslední do rydercupové šestice proklouzl Patrick Cantlay.

  Celý článek

  29. srpna 2021 – ak

  V Kynžvartu vyhrál Němec Mejow, nejlepším Čechem Mlýnek

  Jan Cafourek

  Na dvě kola zkrácený turnaj ALTEPRO Trophy v rámci série Pro Golf Tour vyhrál v Kynžvartu až v play-off tří hráčů Němec Philipp Mejow. Českým golfistům se příliš nedařilo. Nejlepším z 21 českých golfistů ve startovním poli byl amatér David Mlýnek na dělené 13. pozici.

  Celý článek

  29. srpna 2021 – ak

  Finiš Stensona, kolaps Wiesbergera, triumf Hojgaarda

  Rasmus Hojgaard

  Je mu teprve 20 let a už slaví svůj třetí titul na European Tour. Dán Rasmus Hojgaard triumfoval na turnaji Omega European Masters v Crans Montaně, byť mu k vítězství hodně pomohl i kolaps Rakušana Bernda Wiesbergera na závěrečné jamce.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení