3. června 2022 – haf

  Melecká dala cut na LET, na Zbraslavi dvě Češky druhé

  Tereza Melecká

  Česká golfistka Tereza Melecká prošla na turnaji v Itálii v rámci Ladies European Tour (LET) cutem. Po prvním kole držela dokonce celkově třetí místo, ale ve druhém kole se propadla na 29. místo s celkovým skóre +1. Na akci nižší LETAS na Zbraslavi dělí senzačně druhé místo amatérky Dominika Burdová a Karolína Stará.

  Celý článek

  3. června 2022 – pv

  Bizarní diskvalifikace Matsuyamy na letošním Memorialu

  Hideki Matsuyama

  Hideki Matsuyama odehrál ve čtvrtek na Memorial Tournament jen devět jamek, než byl vyzván funkcionáři turnaje, aby jim ukázal svou trojku dřevo. Ti pak shledali jeho podivné značky na úderové ploše jako nepovolené a loňský šampion Masters dohrál. V čele turnaje Jacka Nicklause je po 1. kole hned šest hráčů, kteří zahráli 67 ran (-5).

  Celý článek

  3. června 2022 – pv

  V 1. kole USWO šokovala švédská amatérka. Nelly Korda v TOP 20

  Nelly Korda

  Ingrid Lindblad se dostala do startovního pole US Women´s Open až na poslední chvíli, když čekala na svou šanci jako první náhradnice. Ta přišla a 22letá švédská amatérka ji chytla za pačesy opravdu pořádně. Se slavnou krajankou Sophie Gustafson jako kedíkem si došla v prvním kole pro rekord.

  Celý článek

  2. června 2022 – pv

  Reakce na hraní u Saúdů: Johnson i McDowell přišli o sponzora

  Dustin Johnson

  Turnajová propagace RBC Canadian Open na PGA Tour lákala příští týden na účast Dustina Johnsona. Dvojnásobný major šampion a vítěz turnaje z roku 2018 však změnil plány a bude hrát ve stejném termínu na úvodním podniku saúdské série LIV Golf. Následky svého rozhodnutí pocítil rychle.

  Celý článek

  1. června 2022 – haf

  Startovní časy českých hráčů pro Czech Challenge 2022

  Kunětická Hora

  Už ve čtvrtek odstartuje jubilejní 10. ročník D+D REAL Czech Challenge na Kunětické Hoře, do kterého zasáhne hned deset domácích hráčů. Vedle sedmi profesionálů to jsou také tři amatéři, hrát se bude tradičně od čtvrtka do neděle.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení