27. dubna 2021 – pv

  Lieserův soupeř má Covid . Z turnaje na Tenerife byl vyloučen

  Wil Besseling

  European Tour vyloučila z nadcházejícího turnaje Tenerife Open Nizozemce Wila Besselinga poté, co neprošel výstupním testem na Covid-19 po předchozím Cran Canaria Lopesan Open. Nyní ho čeká desetidenní karanténa v hotelovém pokoji.

  Celý článek

  27. dubna 2021 – pv

  V oblíbeném Haugschlagu startuje na PGT hned deset Čechů

  Šimon Zach

  Zatímco dvou zahajovacích turnajů nové sezóny Pro Golf Tour v Egyptě se zúčastnil z Čechů pouze Jan Cafourek, tento týden je na rakouském Haugschlag NÖ Open by perfect eagle 2021 ve startovní listině hned deset českých zástupců.

  Celý článek

  26. dubna 2021 – ak

  Tiger Woods odhalený na golfovém hřišti. V jaké roli?

  Tiger Woods a jeho syn Charlie

  Tiger Woods, zdá se, prolomil ledy mlčení. Zatímco po vážné únorové autohavárii se dlouho omezoval jen na velice kusé a strohé zprávy o postupu svého léčení, během několika posledních dní o sobě dal vědět i vstřícnějším způsobem. Naposledy byl viděn i na hřišti.

  Celý článek

  25. dubna 2021 – pv

  VIDEO: Prober se, dal jsi eso! Cože? G-Mac netušil

  Graeme McDowell

  Jedním z divácky nejatraktivnějších momentů dosavadního průběhu turnaje dvojic Zurich Classic of New Orleans na PGA Tour bylo páteční eso Graema McDowella. Ten byl tak spokojen se svou ranou na green sedmnáctky, že se přestal koukat, kde jeho míček skončil. A pak se nestačil divit.

  Celý článek

  24. dubna 2021 – pv

  Usměvavý Tiger s berlemi se poprvé od nehody ukázal fanouškům

  Tiger Woods

  Tiger Woods na tom momentálně po nedávné autonehodě není úplně nejlépe, o to pozitivněji vyznívá jeho nejnovější příspěvek na Instagramu, kde se fanouškům ukázal sice o berlích a s ortézou na ošklivě zraněné noze, ale s úsměvem na tváři.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení