19. května 2020 – haf

  Víme, kdo je tváří nové videohry PGA Tour. Kdy konečně vyjde?

  PGA Tour 2K21

  Golfoví fanoušci, kteří si rádi hrají na své hvězdy nebo s nimi soupeří ve virtuálním prostoru, jsou jako na trní! Už brzy totiž vyjde nová oficiální videohra zámořské PGA Tour pod názvem 2K21. A my nyní víme přesné datum i to, kdo bude její hlavní tváří.

  Celý článek

  19. května 2020 – haf

  R&A rozdá přes 200 milionů na pomoc golfu, kdo ji dostane?

  Ilustrační foto

  The R&A v pondělí odhalila záchranný finanční balík na pomoc golfu, který stejně jako řadu dalších odvětví výrazně zasáhla krize spojená s pandemií koronaviru COVID-19. Celkem jde o 7 milionů liber, v přepočtu zhruba 215 milionů korun, které mají zmírnit ztráty odvětví.

  Celý článek

  18. května 2020 – GolfExtra.cz

  Česká golfová amatérská i profesionální špička na Zbraslavi

  Kateřina Vlašínová

  Na Zbraslavi vzniká skutečně silný golfový tým, složený jak ze špičkových českých profíků, tak amatérů. K osvědčeným jménům, jako jsou Stanislav Matuš nebo Sára Kousková, se přidávají další. Všichni společně si pak o víkendu zahráli "Zbraslavský match".

  Celý článek

  18. května 2020 – haf

  OBRAZEM: Kníry, šortky, bagy na zádech. Exhibice bavila

  Driving Relief

  Byly to netradiční kulisy golfové bitvy, která byla i přes svou historickou bezvýznamnost maximálně sledovaná. V neděli se na Floridě nehrálo o velké vítězství, ale o velké peníze na dobrou věc. Fanouškům se přitom naskytla netradiční podívaná.

  Celý článek

  16. května 2020 – haf

  Matuš se utká s Lieserem o velký balík peněz, kolik je ve hře?

  Stanislav Matuš

  Zajímavou golfovou bitvu slibuje v příštím týdnu částečně exhibiční souboj Stanislava Matuše s Ondřejem Lieserem. Dva špičkoví čeští golfisté se utkají v úterý odpoledne na Ypsilonce v rámci Tipsport Golf Challenge, ve které půjde celkem o 150 000 korun.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení