3. dubna 2021 – haf

  Nelly Korda je na ANA Inspiration dvacátá, Jessica se trápila

  Nelly Korda

  Na první golfový major pro rodinu Kordových to v tomto týdnu na ANA Inspiration nevypadá. Jessica Korda se po povedeném prvním kole trápila a nakonec jen tak tak, přesně na ránu, prošla cutem. Mladší Nelly je na tom sice lépe, ale na první místo ztrácí šest ran.

  Celý článek

  2. dubna 2021 – haf

  Dustin Johnson prozradil, čím pohostí šampiony na Masters

  Dustin Johnson

  Už je jasné, čím Dustin Johnson pohostí v příštím týdnu bývalé vítěze Masters na Večeři šampionů. V Augustě se budou podávat oblíbená jídla posledního šampiona, který oblékl zelené sako v listopadu.

  Celý článek

  2. dubna 2021 – haf

  Jessica Korda je na úvod majoru v TOP 10, pod parem také Nelly

  Jessica Korda

  Fantastický vstup do prvního kola turnaje ANA Inspiration prožila Jessica Korda, která zahrála birdie na třech úvodních jamkách. Dostala se tak rychle na skóre -3, se kterým úvodní rundu také dohrála a posunula se do TOP 10. Pod par se ve čtvrtek dostala i mladší Nelly.

  Celý článek

  1. dubna 2021 – haf

  Krásná novicka na LPGA dostala tučnou pokutu. Co provedla?

  Yealimi Noh

  Pomalá hra byla o uplynulém víkendu tématem nejen na akci WGC, ale i na LPGA. Její vedení se rozhodlo vyslat signál, že pomalou hru nebude tolerovat, potrestáním 19leté novicky na okruhu Yealimi Noh. Fanouškům golfu se ale její potrestání příliš nezamlouvá.

  Celý článek

  30. března 2021 – haf

  DJ mění před obhajobou zeleného saka plány, koho zklamal?

  Dustin Johnson

  Měl být v tomto týdnu hlavní hvězdou turnaje PGA Tour v San Antoniu, nakonec se ale Dustin Johnson rozhodl texaské fanoušky, kteří plánují na turnaj Valero Texas Open vyrazit, zklamat. Z akce se totiž v pondělí odhlásil, chce se raději doma připravovat na Masters.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení