25. července 2020 – haf

  Tiger Woods vynechá prestižní akci WGC v Memphisu. Proč?

  Tiger Woods

  Na další start Tigera Woodse si budou muset jeho fanoušci počkat o týden déle. Golfová legenda se rozhodla vynechat turnaj WGC-FedEx St. Jude Invitational v příštím týdnu. Jako důvod Woods uvedl, že se chce co nejlépe připravit na PGA Championship v týdnu následujícím.

  Celý článek

  24. července 2020 – haf

  DJ opět v problémech. Poslední tři kola zahrál za +23, odstoupil

  Dustin Johnson

  Když koncem června Dustin Johnson tak trochu z ničeho nic vyhrál Travelers Championship, zdálo se, že bývalá světová jednička opět zamířila správným směrem. Místo toho ale má DJ od té doby na svém kontě kola za 80, 80 a 78 ran a z 3M Open po tom posledním odstoupil.

  Celý článek

  23. července 2020 – haf

  Kuchař ze mě nikdy nebude, přiznává po koronapauze Fleetwood

  Tommy Fleetwood

  Jako jeden z posledních top hráčů světa se Tommy Fleetwood vrací v tomto týdnu k soutěžnímu golfu po pauze způsobené pandemií koronaviru COVID-19. Angličan si pro svůj restartovací turnaj zvolil 3M Open a před jeho startem přiznal, že z něho kuchař nikdy nebude.

  Celý článek

  22. července 2020 – Komerční sdělení

  Olympijské myšlenky na Zbraslavi. Nechte se unést Řeckem

  Zbraslav

  Začalo to grilováním, pokračovalo letními Vánocemi a nyní na řadu přicházejí olympijské hry. Třetí zastávka letošní Zbraslav Experience Golf Tour přinese do resortu Prague City Golf mimo jiné závan řecké kuchyně nebo známé sportovní osobnosti.

  Celý článek

  21. července 2020 – haf

  Nicklaus přiznal, že se ženou měli COVID. Měli jsme štěstí, řekl

  Jack Nicklaus

  Jack Nicklaus před svým turnajem The Memorial sliboval, že novému šampionovi podá podle tradice ruku, i když se to momentálně kvůli bezpečnostní opatřením spojeným s pandemií koronaviru COVID-19 nesmí. Nakonec si dal s Jonem Rahmem pouze "pěstičku", možná i kvůli svému nedělnímu přiznání. Nemoc už totiž prodělal.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení