5. května 2022 – pv

  Tady závist končí. Kolik platí Woods na daních?

  Tiger Woods

  Už je to více než 20 let, co Tiger Woods vlétl do světa sportu a rychle se stal jedním z nejlépe vydělávajících sportovců na planetě. Žebříčků a statistik, kolik si už vydělal peněz, je k dispozici dostatek, ale ne tak často se svět ptá, jak vysoké platí daně.

  Celý článek

  2. května 2022 – pv

  Vlčkové se na Epson Tour nepovedl závěr a propadla se

  Karolína Vlčková

  Při své letošní premiéře na Epson Tour prošla Karolína Vlčková cutem, když byla před finálovým nedělním kolem na nadějné dělené 20. pozici. Tu ale ve finálové rundě neudržela, když zahrála své nejhorší kolo na turnaji a propadla se leaderboardem až do šesté desítky.

  Celý článek

  1. května 2022 – ak

  Golfová oáza v Hodkovičkách doslova prokoukla

  Golf Club Hodkovičky

  Z centra Prahy je to na odpaliště první jamky jen pár desítek minut. A pak už si můžete užívat golf na devíti jamkách Golf Clubu Hodkovičky, které nesou v záhlaví, že jsou golfovou oázou v Praze. To nejspíš potvrdí každý, kdo si letos už na místních devíti jamkách zahrál.

  Celý článek

  1. května 2022 – ak

  Melecká si u protinožců polepšila, Vlčková dala v Kansasu cut

  Karolína Vlčková

  Tereza Melecká si přece jen spravila chuť ve finálovém kole Women’s NSW Open v Austrálii, když zahrála jednu ránu pod par a posunula se na konečné 27. místo. Dařilo se i Karolíně Vlčkové, která v zámoří na turnaji Epson Tour prošla bezpečně cutem.

  Celý článek

  30. dubna 2022 – ak

  Melecká a Váňová se propadly, Vlčková drží naději na cut

  Tereza Melecká

  Třetí kolo turnaje Women’s NSW Open v Austrálii, který je součástí Ladies European Tour, se českým hráčkám ani trochu nepovedlo. Tereza Melecká i Šideri Váňová zahrály 6 ran nad par. Na zámořské Epson Tour se poprvé představila Karolína Vlčková a po prvním nedohraném kole drží šanci na cut.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení