9. ledna 2021 – haf

  PGA Tour China se v roce 2021 hrát nebude. Co další série?

  PGA Tour China

  Také golfový rok 2021 výrazně ovlivní pokračující pandemie koronaviru COVID-19. PGA Tour v pátek oznámila, že zatímco své nižší odnože PGA Tour Canada (Mackenzie Tour) a PGA Tour Latinoamerica v nejbližších měsících odstartují, PGA Tour China se letos nerozběhne.

  Celý článek

  6. ledna 2021 – haf

  Tiger Woods a Rory McIlroy ukázali drivery pro rok 2021

  Tiger Woods

  Jejich premiérový start v roce 2021 se blíží. Nepřijde sice v tomto týdnu na Turnaji šampionů PGA Tour, ale i tak se už fanoušci Tigera Woodse a Roryho McIlroye nemohou dočkat, až své miláčky uvidí po zimní pauze v akci. Ti jim nyní představili své nové drivery.

  Celý článek

  5. ledna 2021 – haf

  Gretzky trefil na Silvestra své první hole-in-one v životě

  Wayne Gretzky

  Tomu říkáme rozlučka s rokem! Wayne Gretzky vyrazil na Silvestra na partičku golfu a vrátil se z ní se zážitkem, který i sportovní legenda jako on zažila poprvé v životě. Trefil totiž hole-in-one.

  Celý článek

  5. ledna 2021 – haf

  Jon Rahm má nové hole! Jaké značce se upsal?

  Jon Rahm

  Nejočekávanější golfový "přestup" této zimy je venku. Jon Rahm po letech spolupráce se společností TaylorMade podepsal nový víceletý kontrakt s Callaway Golf. A společně s tím mění také oblečení, když místo třech pruhů Adidasu nově oblékne značku TravisMathew.

  Celý článek

  4. ledna 2021 – haf

  Conneryho popel rozpráší ve Skotsku na golfovém hřišti

  Sean Connery

  Slavný herec Sean Connery miloval golf a svou lásku si vezme doslova a do písmene i do hrobu. Tím se totiž podle všeho stane jedno slavné skotské golfové hřiště, ještě ale není jasné které. Spekuluje se mezi Old Course v St Andrews a Bruntsfield Links v Edinburghu.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení