16. října 2021 – haf

  VIDEO: Ancer trefil na CJ Cupu neskutečný albatross

  Abraham Ancer

  Taková rána se povede dost možná jednou za život. Abraham Ancer během druhého kola CJ Cupu poslal přímo do jamky míček z 228 metrů a na jediné jamce si díky tomu polepšil hned o tři rány! U díky tomu si výrazně polepšil v pořadí na průběžné dělené 19. místo.

  Celý článek

  15. října 2021 – haf

  Fowler se stavil u Harmona a válí, McIlroy jako na houpačce

  Rickie Fowler

  Rickie Fowler měl po svém dalším nezdaru v minulém týdnu v Nevadě trochu volna, a tak vyrazil za svým bývalým koučem Butchem Harmonem. A podle všeho udělal dobře, když po prvním kole CJ Cupu je v TOP 10. Na tu lehce ztrácí Rory McIlroy, který byl jak na houpačce.

  Celý článek

  14. října 2021 – pv

  Rahm začal ve Valderramě trápením, Cabrera Bello opět zářil

  Jon Rahm a Rafael Cabrera Bello

  Světová jednička Jon Rahm neměl vůbec dobrý start do dalšího turnaje European Tour na domácí půdě. V posvátné Valderramě zahrál první kolo za 78 ran a se sedmi ranami nad par je až ve druhé stovce leaderboardu. Jeho krajan Rafa Cabrera Bello naopak navázal na vítězství z minulého týdne.

  Celý článek

  14. října 2021 – pv

  Neskutečné! Americká středoškolačka zahrála 57 ran

  Macy Pate

  Macy Pate, tohle jméno bychom si měli zapamatovat, protože se tak jmenuje možná budoucí golfová hvězda. Mladá Američanka zahrála v pondělí kolo za 57 ran, tedy 14 ran pod par hřiště, čímž ovládla hlavní středoškolský turnaj v Severní Karolíně.

  Celý článek

  13. října 2021 – haf

  Thomas prozradil, co udělal s oblečením z Ryder Cupu

  Justin Thomas

  Justin Thomas podle všeho netrpí příliš velkým sentimentem k věcem. Alespoň co se týče oblečení z týmových soutěží, ve kterých se začíná Americe zase dařit. Dokládá to skutečnost, jak naložil s tím, co od amerického týmu vyfasoval letos ve Whistling Straits.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení