13. ledna 2021 – haf

  Masters bez fanoušků nebude, na všechny se ale nedostane

  Tiger Woods na Masters

  Listopadové Masters bylo v mnohém odlišné a jednou z odlišností oproti normálu bylo hrobové ticho nejen na Magnolia Lane. To už by se v dubnu opakovat nemělo, i když na tradiční bouřlivou atmosféru při boji o zelené sako ještě alespoň na rok asi musíme zapomenout.

  Celý článek

  12. ledna 2021 – haf

  Karanténa snů?! V Thajsku během ní možná budete moci hrát golf

  rouška

  Pokud vás v nejbližší době čeká cesta do Thajska, ať už soukromá, nebo pracovní, máme pro vás dobrou zprávu. Povinnou dvoutýdenní karanténu totiž po příjezdu do země nejspíše nebudete muset strávit pouze v hotelovém pokoji, ale třeba na golfovém hřišti!

  Celý článek

  11. ledna 2021 – haf

  Hřiště Trumpa přicházejí o majory. První je PGA Championship

  Donald Trump

  Golfová hřiště, která vlastní společnosti Donalda Trumpa, mají (ne)čekané problémy. Nebudou se na nich prozatím hrát žádné majory. Jako první přišla s tímto řešením už o víkendu PGA of America, v pondělí ji následovali zástupci R&A.

  Celý článek

  10. ledna 2021 – haf

  Thomas se kaje za homofobní nadávky: Je to neomluvitelné

  Justin Thomas

  Justin Thomas zpytuje svědomí. Během třetího kola Turnaje šampionů na Havaji mu z úst ulétlo něco, co nemělo. Bohužel pro něho to zachytily televizní mikrofony, a tak ihned po dohrání kola musel hasit požár, který na greenu čtvrté jamky sám zapálil.

  Celý článek

  9. ledna 2021 – haf

  Trumpovy poslední golfové medaile svobody, kdo je získal?

  Tiger Woods u Trumpa

  Donald Trump ještě před svým koncem v Bílém domě udělil Prezidentskou medaili svobody, která je se Zlatou medailí Kongresu nejvyšším civilním vyznamenáním v USA, třem golfistům. Oceněni byli Annika Sorenstam, Gary Player a posmrtně Babe Didrikson Zaharias.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení