9. května 2022 – ak

  Czech Open v Berouně je i letos v kalendáři turnajů 2022

  Czech Open opět v Berouně

  Ani letos v kalendáři golfových turnajů v Česku nechybí Czech Open 2022, který se opět hraje v "domově Czech Open", na hřišti Royal Beroun Golf Clubu v termínu 11. – 14. srpna 2022. Pořadatel, kterým je letos přímo Royal Beroun Golf Club, počítá se startovním polem 144 hráčů, profesionálů i amatérů, z Česka i ze zahraničí.

  Celý článek

  8. května 2022 – haf

  Úvodní turnaj COGT vyhráli na Kaskádě Mrůzek a Vodičková

  Filip Mrůzek

  První turnaj za sebou má nová otevřená turnajová série pro profesionály i amatéry pod názvem Raiffeisenbank Czech Open Golf Tour. Hrálo se na brněnské Kaskádě, kde mezi muži triumfoval až po play-off Filip Mrůzek. Mezi ženami kralovala Denisa Vodičková.

  Celý článek

  7. května 2022 – Komerční sdělení

  Nové golfové možnosti na Moravě

  Ostravice

  Již jste možná zaznamenali, že v moravské části naší země se formuje uskupení hřišť ve spolupráci se společností TMR. Ta aktuálně provozuje dvě z nich: Kaskáda Golf Resort v Brně a Golf & Ski Resort Ostravice. Velmi úzce navíc spolupracuje s Golf Resortem Olomouc a Grafobal Group Golf Resort Skalica, hned za slovenskými hranicemi a východočeský resort Golf & Spa Kunětická Hora. Tyto resorty jistě netřeba představovat. Co možná ale neznáte jsou nové produkty, které jsou zde k dispozici.

  Celý článek

  6. května 2022 – pv

  Melecká nezvládla závěr a na LET neprošla o ránu cutem

  Tereza Melecká

  Už to vypadalo, že Tereza Melecká projde podruhé za sebou na Ladies European Tour cutem. Jenže s náskokem jedné rány na postup do víkendových kol zahrála na závěr druhého kola Comunidad De Madrid Ladies Open dvě bogey a postup ji utekl i jednu ránu.

  Celý článek

  5. května 2022 – pv

  Melecká začala kolem v paru. Na British Masters vede Olesen

  Tereza Melecká

  Dvě české profesionálky vstoupily ve čtvrtek do turnaje Ladies European Tour ve Španělsku. V 1. kole Comunidad de Madrid Ladies Open se lépe dařilo Tereze Melecké, která zahrála rundu v paru (72 ran) a směrem k cutu to rozehrála velmi nadějně. Šideri Váňová je v leaderboardu mezi posledními.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení