22. května 2020 – haf

  Na LPGA se může hrát bez kedíků. Ti se bojí o práci

  LPGA caddie

  S ohledem na přípravná bezpečnostní opatření spojená s pandemií koronaviru COVID-19 dostanou hráčky LPGA možnost nosit si na turnajích až do konce této sezony své bagy samy. To se ale nelíbí kedíkům, kteří se kvůli tomu bojí o svou práci.

  Celý článek

  21. května 2020 – haf

  Vandalové posprejovali svastikami hřiště, které založili Židé

  Cranbourne Golf Club

  Ohavný čin byl spáchán v noci na čtvrtek na populárním australském hřišti v Cranbourne Golf Clubu. Zatím neznámí vandalové posprejovali jeden z greenů antisemickými a vulgárními symboly. Hřiště přitom v 50. letech minulého století založila místní židovská komunita.

  Celý článek

  21. května 2020 – haf

  Hrát první turnaje PGA Tour se mi nevyplatí, lituje Westwood

  Lee Westwood

  Nejlepší golfisté světa už se nemohou dočkat, až se v polovině června restartuje PGA Tour. Někteří u toho ale budou chybět, přestože jinak by neváhali a hráli. Cestovní omezení, které ale nyní po světě platí, je minimálně na úvodní turnaje nepustí. Je mezi nimi i Lee Westwood.

  Celý článek

  20. května 2020 – haf

  USGA letos ruší všechny své kvalifikace, i ty pro US Open

  US Open

  Tisíce golfistů, kteří chtěli letos udělat díru do světa nejen na US Open, si musí nechat zajít chuť. Kvůli pandemii koronaviru COVID-19 se organizace USGA rozhodla zrušit své letošní kvalifikace, a to pro všechny své čtyři zbývající šampionáty, které uspořádá.

  Celý článek

  20. května 2020 – haf

  V souboji na Ypsilonce porazil Lieser Matuše, rozhodl závěr

  Ondřej Lieser

  Atraktivní souboj dvou špičkových českých golfistů na liberecké Ypsilonce pro sebe získal Ondřej Lieser. Ten díky povedenému závěru ovládl Tipsport Golf Challenge a porazil Stanislava Matuše, díky čemuž si na své konto připsal 130 000 korun. Poražený bral 20 000.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení