4. dubna 2021 – haf

  Rahm Masters stihne! Stal se poprvé otcem, jaké vybrali jméno?

  Jon Rahm

  Jon Rahm a jeho fanoušci žili společně dlouhé měsíce v nejistotě, zda se třetí hráč světa objeví na Masters. Dopředu totiž upozorňoval, že pokud by během prvního letošního majoru měla jeho žena Kelley rodit, dá přednost porodnici před Augustou. Už to řešit nemusí.

  Celý článek

  4. dubna 2021 – haf

  VIDEO: Spieth předvedl úžasný flop shot, opět útočí na titul

  Jordan Spieth

  Jordan Spieth čeká na své dvanácté vítězství na PGA Tour už skoro čtyři roky, v posledních týdnech už ale skutečně buší na jeho brány. Nyní má další šanci ve svém domovském Texasu, a to i díky úžasnému flop shotu ze závěru třetího kola. Po jeho skončení dělí vedení.

  Celý článek

  4. dubna 2021 – haf

  Nelly Korda útočí na majoru na TOP 10, skvěle zahrála i Jessica

  Nelly Korda

  Povedený den prožily v sobotu sestry Kordovy na úvodním letošním majoru. Mladší Nelly je před finálovým kolem ANA Inspiration na děleném 11. místě, jen ránu za elitní desítkou. Starší Jessica pak mohla vystřihnout nejlepší rundu dne, nebýt dabláče na závěr.

  Celý článek

  3. dubna 2021 – haf

  Koepka je měsíc zasnoubený, jeho Jena to oznámila na apríla

  Jena Sims

  Brooks Koepka prožívá lehce turbulentní období. Po měsících trápení si začátkem února připsal na WM Phoenix Open po roce a půl další turnajový titul, jen o měsíc později ale znovu zamířil, tentokrát s pravým kolenem, za doktory. A do toho všeho se stihl zasnoubit.

  Celý článek

  3. dubna 2021 – haf

  Malé vítězství pro Fowlera, co se mu povedlo poprvé po 85 kolech?

  GettyImages-1310512688.jpg

  Rickie Fowler v posledních měsících vyklízí pozice a nyní je de facto jisté, že si v příštím týdnu nezahraje na Masters, a to poprvé od roku 2010. Přesto musel být pětinásobný šampion na PGA Tour v pátek na Valero Texas Open spokojený. A to hned z několika důvodů.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení