24. července 2021 – ak

  Sestry Kordovy zahrály pod par, ale málo. Za titulem míří Lee6

  Jeungeon Lee6

  Korejka Jeongeun Lee6 po rekordním druhém kole na The Amundi Evian Championship, čtvrtém majoru sezony LPGA, zvýšila své vedení už na pět ran. Nelly i Jessica Kordovy sice zahrály svá kola pod par, ale drží pozice daleko od těch nejlepších. Na turnaji LET Access Series o sobě dala vědět česká profesionálka Kristýna Napoleaová, která skončila v top 10.

  Celý článek

  24. července 2021 – ak

  Trable velkých jmen na PGA Tour. DJ nedal cut, Fowler se propadl

  Dustin Johnson

  Jeden den skvělý golf, druhý den všechno jinak. Radost Rickieho Fowlera z návratu kvalitní hry vyprchala na turnaji 3M Open hodně rychle. Ještě hůř dopadl druhý hráč světa Dustin Johnson, který nedal cut. O vedení se po 2. kole dělí Adam Hadwin a Ryan Armour.

  Celý článek

  23. července 2021 – ak

  Nelly i Jessica Kordovy daly cut, ale hvězdou dne byla Lee6

  Nelly Korda

  Výrazně lepší druhé kolo, než to první, zahrály sestry Kordovy na turnaji The Amundi Evian Championship, který je letos čtvrtým majorem na LPGA. Obě nakonec jistě prošly cutem, ale hvězdou dne byla Korejka Jeongeun Lee6, která zahrála skvělých 10 ran pod par.

  Celý článek

  23. července 2021 – Komerční sdělení

  Zažijte olympijskou atmosféru na Zbraslavi, i díky Lieserovi

  Olympic Golf na Zbraslavi

  V Tokiu se pomalu ale jistě rozbíhají olympijské hry, kam se ale bohužel letos žádný fanoušek nepodívá. Přesto můžete olympijskou atmosféru zažít, a to při golfu na Zbraslavi!

  Celý článek

  23. července 2021 – ak

  Tohle tu už dlouho nebylo. Fowler dělí vedení na turnaji PGA Tour

  Rickie Fowler

  Tak tohle už tady dlouho nebylo. Čekali na to golfoví fanoušci, experti a především samotný hráč. Rickie Fowler vede po prvním kole, byť nedohraném pro tmu, turnaj 3M Open na hřišti TPC Twin Cities. A ukazuje, že se sice pomalu, krok za krokem, jeho bývalá forma vrací.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení