28. července 2020 – haf

  Dcera golfisty Villegase podlehla ve 22 měsících rakovině

  Camilo Villegas

  Kolumbijský golfista Camilo Villegas prožívá nejhorší možnou noční můru každého rodiče. V pouhých 22 měsících totiž podlehla rakovině jeho jediná dcera Mia, v pondělí o tom informovala PGA Tour.

  Celý článek

  27. července 2020 – haf

  Golfový ligový víkend plný es. Kdo a kde trefil perfektní ránu?

  Klára Kuchařová

  To se jen tak nevidí! O uplynulém víkendu odstartovala letošní extraliga, a také vyvrcholila kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zkrácená první a druhá golfová liga. Hráči se přitom předháněli ve skvělých ranách, když hned tři zaznamenali hole-in-one.

  Celý článek

  27. července 2020 – haf

  Šance (nejen) pro Angličany, Bílý dům vyšel vstříc PGA Tour

  Lee Westwood

  Nutnost podstoupit čtrnáctidenní karanténu po příjezdu do Spojených států definitivně padla pro hráče PGA Tour. Koncem minulého týdne o tom informoval Bílý dům, který umožní rychlejší zapadnutí do "bubliny" také hráčkám na LPGA.

  Celý článek

  26. července 2020 – haf

  Vlčková při restartu sezony Symetra Tour cutem neprošla

  Karolína Vlčková

  Úvodní turnaj restartované sezony Symetra Tour se Karolíně Vlčkové nevydařil, a neprošla tak cutem ani při svém letošním druhém startu na zámořském golfovém okruhu. Od postupu do nedělního finálového kola ji na FireKeepers Casino Hotel Championship dělilo pět ran.

  Celý článek

  25. července 2020 – haf

  VIDEO: Hole out Tonyho Finaua ze 74 metrů do eaglu

  Tony Finau

  Tony Finau je na 3M Open po dvou kolech ve hře o titul, když se skóre -11 ztrácí na děleném třetím místě jedinou ránu na vedoucí duo Richy Werenski, Michael Thompson. Ve druhém kole si k tomu pomohl parádním hole outem do eaglu na pětiparové šestce.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení