13. října 2020 – haf

  Daly trefil bosý hole-in-one! Oholí se, až porazí rakovinu

  John Daly

  John Daly v uplynulých dnech opět plnil novinové titulky. Hvězda Czech Masters dokazuje, že ani v těžkém životním období neztrácí nic z toho, co ji během života zdobilo. Golfový um a výstřednost.

  Celý článek

  12. října 2020 – haf

  Mistři mezi mistry. Na Konopišti slavili Stará a Melichar

  Stará a Melichar

  Tradiční souboj českých mistrů a mistryň uplynulé sezony vidělo o víkendu Konopiště. Šampiony turnaje Tipsport Pohár Mistrů se letos stali Karolína Stará z Kaskády a Ondřej Melichar z Hostivaře.

  Celý článek

  11. října 2020 – haf

  Hatton si v mikině s kapucí došel pro titul ve Wentworthu

  Tyrrell Hatton

  Lepší ukázku a reklamu pro někoho kontroverzní novinky si v adidasu nemohli přát. Právě v tomto týdnu vyrazili někteří jejich hráči poprvé do boje v mikině s kapucí a Tyrrell Hatton si v ní rovnou došel pro vysněný titul na BMW PGA Championship ve Wentworthu.

  Celý článek

  9. října 2020 – haf

  Brooks Koepka se vrací, přihlásil se na CJ Cup v Las Vegas

  Brooks Koepka

  Bývalý první hráč světa se po dvouměsíční přestávce vrací do práce! Brooks Koepka je ve startovní listině CJ Cupu, který se bude hrát příští týden v Las Vegas. Bývalý šampion turnaje, který se kvůli pandemii koronaviru COVID-19 přesunul z Asie do USA, věří, že je připraven.

  Celý článek

  9. října 2020 – haf

  Hráčky se na KPMG praly s větrem, Spilkovou čeká boj o cut

  Klára Spilková

  Jakoby hřiště v Aronimink Golf Clubu nebylo těžké už samo o sobě. Během prvního kola KPMG Women's PGA Championship se přidal ještě silný vítr, a tak měly hráčky na třetím letošním majoru co dělat. Byla mezi nimi také Klára Spilková, kterou v pátek čeká boj o cut.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení