19. října 2021 – pv

  Woods zlákal na Bahamy elitu. Jen dva nejlepší mu řekli ne

  Tiger Woods a Henrik Stenson

  Opravdu parádní startovní pole se na začátku prosince na Bahamách představí na turnaji Tigera Woodse Hero World Challenge. Neoficiální podnik v kalendáři PGA Tour, který se loni nehrál kvůli pandemii Covid-19, si přijede zahrát 15 z 20 nejlepších hráčů světa.

  Celý článek

  18. října 2021 – ak

  VIDEO: Zahrát par 5 dlouhý 501 yardů za 24 vteřin? Jde to!

  Radost čtveřice hráčů z nového rekordu v rychlosti odehrané jamky

  Golf se dá hrát i hodně rychle. Dokázala to čtveřice hráčů European Tour Sean Crocker, Nicolai Hojgaard, Wilco Nienaber a Min Woo Lee. Na hřišti Valderrama zvládli pětiparovou pětku za neuvěřitelných 24 vteřin a vytvořili nový světový rekord.

  Celý článek

  18. října 2021 – ak

  Čejka byl blízko třetímu titulu mezi seniory. Chyběla jedna rána

  Alex Čejka

  Alex Čejka sahal po svém třetím vítězství na PGA Tour Champions. Po dvou kolech dělil vedení s Miguelem Angelem Jimenezem. Na titul ale nedosáhl ani on ani Španěl. Poprvé od roku 2015 se radoval z turnajového titulu Američan Lee Janzen.

  Celý článek

  17. října 2021 – haf

  Jessica Korda vyhrála týmovku na LET v NY. V nočním play-off

  Tým Jessica Korda

  Vůbec první turnaj Ladies European Tour konaný v Americe ovládla v týmové části Jessica Korda. A to až v dodatečném nočním play-off, když se akce Aramco Team Series-New York musela dohrávat pod umělým osvětlením. Individuální titul získala Charley Hull.

  Celý článek

  16. října 2021 – haf

  Na Valderramě "se utrhl" Canter, pod parem je jen devět hráčů

  Laurie Canter

  Životní den čeká na Angličana Laurieho Cantera. Ten stále čeká na své první velké profesionální vítězství a velmi blízko je mu na Andalucia Masters. Před finálovým kolem ve Valderramě vede se skóre -7 o tři rány, v neděli ho však nečeká vůbec nic lehkého.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení