27. července 2021 – haf

  European Tour opět zrušila svůj TOP turnaj, kvůli COVIDu

  Nedbank Golf Challenge

  Závěr letošní sezony European Tour už nyní ovlivňuje COVID. Nedbank Golf Challenge měla být předposledním turnajem sezony a hrát se mělo o 7,5 milionu dolarů. Ale stejně jako v minulém roce se v jihoafrickém Sun City hrát nebude. Kvůli pandemii koronaviru.

  Celý článek

  26. července 2021 – ak

  Champ provedl úplný obrat. A vyhrál třetí turnaj na PGA Tour

  Cameron Champ

  Letošní sezona PGA Tour se pro Camerona Champa nevyvíjela ani trochu dobře. Měl až příliš mnoho volných víkendů, protože jedenáctkrát neprošel cutem. Začal o sobě pochybovat, hledal nové cesty. Šlo mu to docela rychle, protože na turnaji 3M Open zvítězil.

  Celý článek

  26. července 2021 – ak

  Devětkrát z 11 startů nedal cut, teď slaví Elvira první titul

  Nacho Elvira

  Španěl Nacho Elvira na turnaji Cazoo Open sice promarnil náskok šesti ran, ale nakonec se v play-off přece jen dočkal prvního vítězství na European Tour. Na seniorském The Open zvítězil senzačně Stephen Dodd, když odolal útoku Miguela Angela Jimeneze.

  Celý článek

  25. července 2021 – ak

  Kordovy se loučily eagly, první titul z majoru slaví Minjee Lee

  Minjee Lee

  Ve finálové rundě Evian Championship se děly věci. Sestry Kordovy se loučily eagly na závěrečné osmnáctce, Irka Leona Maguire se blýskla kolem za 61 ran a vyrovnala historický rekord LPGA na majorech. Vítěznou trofej ale zvedla nad hlavu Australanka Minjee Lee.

  Celý článek

  25. července 2021 – ak

  Snový start: sedm birdie v řadě. A "sněhulák" v podání Fowlera

  Rickie Fowler

  Birdie, birdie, birdie, … Snový start kola v podobě sedmi birdie v řadě zažil na turnaji 3M Open Keith Mitchell, ale druhá devítka už tak skvělá nebyla. Parádně začal i Rickie Fowler, ale pak se jeho hra rozpadla. Po třech kolech vede turnaj Cameron Tringale.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení