21. října 2021 – ak

  Liesera čeká na Mallorce boj o cut, Váňová se drží v top 10

  Ondřej Lieser

  Chvíli byl i na dělené 2. pozici, ale ve druhém kole ho nakonec čeká boj o cut. První kolo turnaje Mallorca Golf Open v podání Ondřeje Liesera bylo trochu jako jízda na horské dráze. Ve finálovém podniku LET Access Series neudržela Šideri Váňová třetí příčku po prvním kole. Po druhém klesla na konec první desítky.

  Celý článek

  21. října 2021 – ak

  I golf měl svého "Orla" Eddieho. Teď je o něm film Fantom Open

  Fantom Open.jpg

  Každý sport má své hvězdy, ale také nešiky a "neumětely". Nejspíš si vzpomenete na "Orla" Eddieho Edwardse ve skocích na lyžích, nebo Erika "Úhoře" Moussambaniho Malongu, který se málem utopil v olympijském bazénu v Sydney. I golf má takového borce.

  Celý článek

  20. října 2021 – haf

  Váňová je na LETAS po prvním kole dělená třetí

  Šideri Váňová

  Povedené první kolo za sebou má na finálovém turnaji letošní sezony LET Access Series česká profesionální golfistka Šideri Váňová. Ta se na akci Santander Golf Tour Barcelona drží po středě na děleném třetím místě, když na první ztrácí jedinou ránu. Kolo došla v paru.

  Celý článek

  20. října 2021 – pv

  Lieser se vrací na European Tour. Představí se na Mallorce

  Ondřej Lieser

  European Tour má tento týden v kalendáři napsán poslední ze série tří turnajů ve Španělsku. Na Mallorca Golf Open v Golf Santa Ponsa se po měsíční pauze na elitním evropském okruhu představí také nejlepší český profesionál Ondřej Lieser.

  Celý článek

  19. října 2021 – pv

  Podporujte více ženský golf, vyzývá legenda firmy

  Gary Player

  Gary Player vyzývá k větší podpoře ženského golfu. Tvrdí, že ženská složka tohoto sportu je opomíjená. Proto minulý týden na Aramco Team Series v New Yorku apeloval na sponzory, ať ženskému golfu věnují větší pozornost.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení