26. května 2020 – haf

  Na Albatrossu se s deštěm a zimou nejlépe vyrovnal Nechanický

  Rudolf Nechanický Jr.

  Celkem 102 hráčů se postavilo na start úvodního turnaje IX. ročníku Czech PRO-AM Teaching Tour na Albatrossu. Mezi účastníky byla kompletní domácí špička učících profesionálů a dorazily také bývalé sportovní hvězdy tenista Radek Štěpánek a basketbalista Jiří Welsch.

  Celý článek

  25. května 2020 – haf

  VIDEO: Úžasný hole out Toma Bradyho do birdie

  Tom Brady

  Prožíval něco, na co není vůbec zvyklý. Byl čistě fakticky nejhorším hráčem na hřišti. Pak ale ukázal, že je přesto výjimečným sportovcem. Tom Brady předvedl jednoznačně ránu dne během akce The Match 2, přesto musel s Philem Mickelsonem přijmout porážku.

  Celý článek

  25. května 2020 – haf

  OBRAZEM: Nejlepší fotky z další bitvy Tigera s Leftym

  Tiger Woods

  Měla to být velká golfová show, kterou lehce spláchlo nepříznivé počasí. Nad Floridu v neděli odpoledne dorazil vytrvalý déšť, který však nezabránil v další bitvě Tigera Woodse s Philem Mickelsonem, ze které tentokrát vyšel vítězně Tiger.

  Celý článek

  24. května 2020 – haf

  VIDEO: Nejšílenější golfový kanadský žertík, jaký jste viděli

  Kanadský žertík

  Je nám jasné, že toto video rozhodně nepobaví každého. Ale tak tomu už s kanadskými žertíky prostě je, jsou často na hraně, někdy i za ní. Nám sice vyčarovalo úsměv na tváři, ale nejsme si jistí, že by tomu tak bylo, kdybychom byli my těmi, kdo právě stojí na týčku.

  Celý článek

  22. května 2020 – haf

  Woods bude kapitánem v Ryder Cupu, šeptá se mezi hráči

  Tiger Woods

  Aktuálním rydercupovým tématem je sice to, zda se letos vůbec bude ve Whistling Straits hrát, a jestli s diváky nebo bez, mezi americkými hráči ale jede šeptanda s ohledem na další ročník. Pro rok 2022 by se totiž prý mohl stát kapitánem amerického týmu Tiger Woods.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení