17. května 2022 – GolfExtra.cz

  Napoleaová v Belgii hrát nebude, z turnaje LET ji vyřadilo zranění

  Kristýna Napoleaová

  Českou golfistku Kristýnu Napoleaovou nepustí do nadcházejícího turnaje Ladies European Tour (LET) v Belgii poraněný mezižeberní sval, se kterým odehrála dva turnaje v Austrálii. “To mi taky určitě nepomohlo,” říká česká hráčka, která od začátku letošního roku poskočila ve světovém žebříčku o více než 450 míst směrem vzhůru.

  Celý článek

  14. května 2022 – pv

  Po cutu přišel propad. Lieser si v Belgii pohoršil

  Ondřej Lieser

  Ondřej Lieser v sobotu ve třetím kole Soudal Open nenavázal na své předchozí výkony a zahrál rundu za 75 ran (+4). V celkovém pořadí turnaje elitní DP World Tour si tak pohoršil, když se po dohrání propadl na dělené 59. místo.

  Celý článek

  14. května 2022 – pv

  V Texasu se přemnožili orli. Spieth hledá formu na grandslam

  Jordan Spieth

  Ve svém rodném Dallasu v Texasu se Jordan Spieth tento týden pokouší najít dost dobrou formu na to, aby příští týden, až překročí řeku Red do sousední Oklahomy, měl v Tulse na PGA Championship šanci zkompletovat kariérní Grand Slam. A zatím se mu to docela daří.

  Celý článek

  13. května 2022 – ak

  Paráda. Lieser zahrál v Belgii i druhé kolo pod par a dal cut

  Ondřej Lieser

  Ondřej Lieser si zahraje na turnaji Soudal Open v rámci DP World Tour i víkendová kola. Český profesionál zopakoval ve druhém kole stejný výsledek jako v úvodní rundě. Zahrál jednu ránu pod par a s celkovým skóre -2 figuruje po dvou dnech na děleném 40. místě.

  Celý článek

  13. května 2022 – ak

  Útok na 59 ran nevyšel, ale i 60 je novým rekordem hřiště

  Sebastian Munoz

  Rekordy jsou od toho, aby se překonávaly. O jeden takový nový rekordní zápis se postaral Sebastian Munoz po prvním kole turnaje AT&T Byron Nelson. A zatím zastínil jiné ostře sledované hvězdy včetně světové jedničky Scottieho Schefflera, či Dustina Johnsona.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení