1. srpna 2020 – haf

  Spilková má za sebou první kolo po restartu, zabojuje o cut

  Klára Spilková

  Poprvé od poloviny února se v pátek představila Klára Spilková v soutěžním kole. Nejlepší česká golfistka nechybí u restartu LPGA po koronavirové pauze a po prvním kole Drive On Championship v Ohiu jí patří se skóre +3 dělené 69. místo. V sobotu tak zabojuje o cut.

  Celý článek

  31. července 2020 – haf

  DeChambeau to opět zkoušel na rozhodčí, hrál z mraveniště

  Bryson DeChambeau

  Bryson DeChambeau si během 1. kola WGC-FedEx St. Jude Invitational opět neodpustil neúspěšnou debatu s rozhodčími, po které zahrál double bogey a trochu si tak pokazil jinak povedený vstup do turnaje. Tentokrát žádal úlevu kvůli tomu, že mu míček skončil v mraveništi.

  Celý článek

  30. července 2020 – haf

  Bez fanoušků bude i US Open, na WGC mohou alespoň sponzoři

  US Open

  Také druhý z letošních tří mužských golfových majorů bude bez přítomnosti fanoušků. Po PGA Championship v příštím týdnu potkává stejný, ale očekávaný osud také US Open, které se uskuteční v týdnu od 14. do 20. září na hřišti Winged Foot Golf Clubu.

  Celý článek

  29. července 2020 – haf

  Bareš je po 1. kole PGT v Polsku čtvrtý, v TOP 10 je i Pospíšil

  Jakub Bareš

  Za účasti devíti českých golfistů došlo ve středu 29. července k restartu letošní Pro Golf Tour. Do turnaje Gradi Polish Open přitom vstoupil senzačně Jakub Bareš, který především díky drtivému finiši dělí po prvním kole se skóre -7 čtvrtou pozici.

  Celý článek

  29. července 2020 – haf

  Rahm chce být jedničkou co nejdéle, čeká ho DeChambeau

  Jon Rahm

  Poprvé v roli světové jedničky vstoupí v tomto týdnu do turnaje Jon Rahm. Ten na golfový trůn usedl po svém vítězství na Memorialu a po týdnu volna se opět ukáže fanouškům na WGC-FedEx St. Jude Invitational v Memphisu. S kým půjde v úvodních dvou kolech?

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení