24. října 2021 – haf

  Ko vyhrála domácí BMW Championship a sesadí Nelly z trůnu

  Jin Young Ko

  Báječnou neděli prožila na BMW Ladies Championship korejská profesionálka Jin Young Ko. Nejen že díky skvělému výkonu domácí turnaj na první jamce play-off vyhrála, ale k tomu si připsala jubilejní 200. korejské vítězství na okruhu LPGA a v pondělí se znovu stane světovou jedničkou, když z trůn sesadí Nelly Kordu.

  Celý článek

  24. října 2021 – haf

  Další razie v Číně odhalila další tisíce padělaných golfových holí

  Golfové hole

  Golfový průmysl musí řešit pokračující problém s paděláním golfového vybavení. Zvyšující se obliba golfu především v asijských zemích a také krize a dlouhé dodací lhůty způsobené pandemií koronaviru černému trhu s padělky nahrávají do karet.

  Celý článek

  23. října 2021 – haf

  VIDEO: Nejsmutnější eagle, jaký jste kdy viděli

  Sam Ryder

  Zahrát eagle, to je vždy důvod k oslavě. Tedy, jak ukázalo třetí kolo ZOZO Championship, skoro vždy. Sam Ryder se sice v sobotu loučil eaglem na pětiparové osmnáctce, ale z hlavy se mu nemohla dostat myšlenka, že vlastně o ránu přišel. Tak blízko byl albatrossu!

  Celý článek

  22. října 2021 – ak

  Skvělé loučení: Váňová čtvrtá, Napoleaová devátá. Lieser dal cut

  Šideri Váňová

  Finálový turnaj LET Access Series se dvěma českým hráčkám, které prošly cutem povedl. Šideri Váňová obsadila dělené 4. místo a Kristýna Napoleaová na 9. pozici. To Ondřej Lieser musel až do závěru druhého kola turnaje Mallorca Golf Open čekat, zda projde cutem.

  Celý článek

  22. října 2021 – ak

  Nejsledovanější golfista na Instagramu? Není to Tiger, Rory ani DJ

  Paige Spiranac

  Který golfista má nejvíc fanoušků na Instagramu? Kdo je nejpopulárnější? Asi překvapí, kdo je v počtu "followerů" světovou jedničkou. Není to ani Tiger Woods, ani Rory McIlroy a ani nikdo z elitní golfové společnosti. Jedničkou je Paige Spiranac.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení