21. května 2022 – haf

  Spilková se na Epson Tour blýskla skvělým kolem, je TOP 10

  Klára Spilková

  Povedenou rundou za 67 ran (-4) vstoupila Klára Spilková do svého dalšího turnaje na nižší zámořské Epson Tour. Na IOA Golf Classic je díky tomu po nedohraném prvním kole dělená osmá.

  Celý článek

  20. května 2022 – pv

  Ve Španělsku prošel cutem jen Mrůzek, ve Francii Melecká

  Filip Mruzek

  V pátek na Challenge Tour ve španělském Cádizu to bylo spíš na pouštění draků, než na hru zvanou golf. Vítr dosahoval rychlosti kolem 35 kilometrů za hodinu a tak nebylo divu, že jen šest hráčů dokázalo zahrál kolo pod par a další dva v paru. I s kolem za 78 ran a s celkovým skóre +6 tak dokázal projít cutem Filip Mrůzek, a to dokonce s náskokem jedné rány. Další tři Češi již dohráli.

  Celý článek

  19. května 2022 – pv

  Z Čechů začali na evropské scéně nejlépe Mrůzek a Melecká

  Filip Mrůzek

  Ve čtvrtek začaly na evropské úrovní dva turnaje s bohatou českou účastí. Ze čtyř Čechů na Challenge Tour vstoupil do Challenge de Espana nejlépe Filip Mrůzek kolem v paru (72), čímž se zařadil na dělené 30. místo. Kolo také v paru (71) znamená dělené 16. místo pro Terezu Meleckou na elitní Ladies European Tour ve Francii.

  Celý článek

  19. května 2022 – haf

  Turnaje Golf Channel Open zavítají letos na šest hřišť!

  Golf Channel Private Tour

  Celkem na šesti hřištích se letos uskuteční deset otevřených turnajů pod hlavičkou televizní stanice Golf Channel. První z nich se uskuteční už tuto sobotu na Karlštejně!

  Celý článek

  18. května 2022 – pv

  Challenge Tour se vrací do Evropy. Jsou u toho i čtyři Češi

  Ondřej Lieser

  Po šesti úvodních turnajích v Jihoafrické republice se letošní Challenge Tour přesouvá do Evropy. Znamená to také první letošní starty českých profesionálů v této druholigové evropské sérii. Na Challenge de Espana v Cádizu se od čtvrtka představí hned čtyři.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení