31. května 2020 – Pavel Poulíček

  "Bubba" nabízí nocleh na svém baseballovém stadionu

  Bubba Watson

  Podobně jako na golfovém hřišti je Bubba Watson kreativní také při svém podnikání. V době, kdy nesmí na stadiony diváci, rozhodl se pronajímat prostřednictvím AirBnB svůj baseballový stadion! V jeho útrobách můžete přespat.

  Celý článek

  30. května 2020 – haf

  VIDEO: První odpal po koronapauze se změnil v noční můru

  Skot první odpal

  My jsme si to prožili už před pár týdny, ale ve Skotsku se golfová hřiště znovu otevřela po pauze způsobené opatřeními proti pandemii koronaviru COVID-19 až tento pátek. Hráči tak po dvou měsících vzali hřiště útokem, byl mezi nimi také Michael Degnan.

  Celý článek

  29. května 2020 – Pavel Poulíček

  Kdy bude hrát Woods další turnaj? Máme podrobnosti

  Tiger Woods

  Po charitativním souboji s Philem Mickelsonem si dává Tiger Woods přestávku. Ale do kdy? Poslední turnaj na PGA Tour odehrál v polovině února v Kalifornii. V posledním kole přinesl 77 ran a na Genesis Invitational skončil 68. Ozvalo se chronické zranění zad, další významné turnaje vynechal včetně The Players. Tigerův turnajový návrat by se nyní měl uskutečnit na jeho oblíbeném hřišti.

  Celý článek

  28. května 2020 – Pavel Poulíček

  Jako vejce vejci. John Daly junior jde ve stopách otce

  John Daly junior_hlavní.jpg

  Příběh jako z amerického filmu se odehrával v minulých dnech na hřišti Crooked Stick Golf v Indianě. 16letý John Daly junior bojoval o životní vítězství na stejném hřišti, kde jeho otec v roce 1991 vyhrál svůj první major PGA Championship.

  Celý článek

  27. května 2020 – haf

  Colonial očekává nejsilnější startovní pole ve své historii

  Dustin Johnson a Brooks Koepka

  Není se úplně čemu divit. Colonial je už tak dost lukrativní golfová adresa, která rok co rok naláká řadu velkých golfových jmen. Letos je však pozice turnaje Charles Schwab Challenge silnější, než kdy jindy. Už za dva týdny totiž restartuje zámořský okruh PGA Tour.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení