23. října 2020 – haf

  VIDEO: McIlroy vzteky zlomil hůl, prožil šílenou devítku

  Rory McIlroy

  Rory McIlroy nevstoupil do ZOZO Championship vůbec špatně a po úvodní devítce čtvrtečního prvního kola byl tři rány pod parem. Nakonec byl však pod dohrání pořádně rozladěný, a to přesto, že zahrál celkem sedm berdíků! A také o jednu hůl v bagu chudší...

  Celý článek

  22. října 2020 – haf

  ZOZO Championship bude bez Scotta, má koronavirus

  Adam Scott

  Další golfová hvězda má koronavirus. Už patnáctým hráčem PGA Tour, který byl pozitivně testován na COVID-19, je Adam Scott. Na poslední chvíli se kvůli tomu musí odhlásit z turnaje ZOZO Championship, který se v tomto týdnu koná v kalifornském Sherwood Country Clubu.

  Celý článek

  21. října 2020 – haf

  European Tour přidává dva turnaje, hrát se bude v JAR

  Joburg Open

  Vedení European Tour přidalo v aktuální sezoně výrazně poznamená pandemií koronaviru COVID-19 do svého kalendáře ještě dva turnaje. V druhé polovině listopadu se mohou hráči po slavném Masters těšit na dvě akce v Jihoafrické republice.

  Celý článek

  20. října 2020 – haf

  Turnaj Woodse na Bahamách byl kvůli pandemii letos zrušen

  Tiger Woods a Henrik Stenson

  Pokud jste se jako každý rok těšili na tradiční turnaj Tigera Woodse na Bahamách, máte smůlu. Letošní Hero World Challenge totiž byla kvůli pandemii karonaviru COVID-19 zrušena.

  Celý článek

  19. října 2020 – haf

  Jiří Zuska slaví první titul v USA, domácí akci dominoval

  Jiří Zuska

  Jiří Zuska si o víkendu připsal svůj první zámořský univerzitní titul. Jednoznačně ovládl akci University of Louisville GCAA Amateur, která se se hrála na domovském hřišti jeho univerzity v Louisville.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení