4. srpna 2020 – haf

  COVIDu se bojí také John Daly, odhlásil se z PGA Championship

  John Daly

  Seznam hráčů, kteří se z nejrůznějších důvodů rozhodli nestartovat na letošním PGA Championship, který se hraje v tomto týdnu na hřišti TPC Harding Park, neustále roste. Naposledy do něho přibyl John Daly, který vyjádřil obavy odcestovat v tuto chvíli do Kalifornie.

  Celý článek

  3. srpna 2020 – haf

  Ve stínu WGC. Šampiony také nováček Furyk a Werenski

  Jim Furyk

  V minulém týdnu na sebe hlavní pozornost golfového světa strhla dramatická podívaná v Memphisu, kde získal titul Justin Thomas. Na PGA Tour se ale hrály také dva další turnaje, když především ten mezi veterány našel zajímavého vítěze. Debutanta Jima Furyka!

  Celý článek

  3. srpna 2020 – haf

  Spilková par opět nepokořila, při restartu LPGA slavila Kang

  Klára Spilková

  Ani v neděli Klára Spilková na Drive On Championship par nepokořila. Při restartu LPGA v Ohiu po kolech za 75, 75 a 76 ran obsadila se skóre +10 dělené 73. místo, zvítězila Američanka Danielle Kang.

  Celý článek

  2. srpna 2020 – haf

  To jste ještě neviděli! Sjoholm hrál z ostrova, doplul na něj loďkou

  Joel Sjoholm

  Myslíme, že jsme toho na golfu viděli už opravdu hodně. Ale tohle ještě ne! Během finálového kola Hero Open skončil míček Joela Sjoholma na ostrůvku ve vodní překážce. On se ale rozhodl nedropovat, k míčku doplul na loďce a hrál dál... Anglický turnaj European Tour vyhrál domácí Sam Horsfield.

  Celý článek

  2. srpna 2020 – haf

  Krutý pozitivní test na COVID! Grace byl druhý, musel odstoupit

  Branden Grace

  PGA Tour má osmého pozitivně testovaného hráče na COVID-19. Na tom by nebylo nic až tak senzačního, kdyby se nejednalo o Brandena Grace, který byl v té době dělený druhý na Barracuda Championship. Z turnaje tak ale musel před třetím kolem odstoupit.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení