10. dubna 2021 – haf

  Koepka skončil na Masters brzy, koleno ho trápilo na greenech

  Brooks Koepka

  Ukázal neuvěřitelné odhodlání, ale bohužel to nestačilo. Ani ne měsíc po operaci pravého kolene se Brooks Koepka ukázal na Masters, z Augusty ale odjíždí předčasně už po dvou kolech. Po výsledcích 74 a 75 neprošel cutem se skóre +5 o dvě rány.

  Celý článek

  10. dubna 2021 – haf

  Tiger Woods si po nehodě v Los Angeles myslel, že je na Floridě

  Havarovaný vůz Tigera Woodse

  Dvaadvacetistránková policejní zpráva o nehodě Tigera Woodse poodhaluje další detaily z bouračky, která se mohla stát golfové legendě osudnou. Tiger z ní ale naštěstí vyvázl "jen" s pochroumanou pravou nohou a dalšími, spíše povrchovými zraněními.

  Celý článek

  9. dubna 2021 – haf

  Ancera usvědčilo na Masters zpětně video, dostal dvě trestné

  Abraham Ancer

  Pořádně hořkou pilulku musel ve čtvrtek před spaním spolknout Abraham Ancer. Ten odjížděl ze hřiště s tím, že v těžkých podmínkách zahrál velmi slušné kolo za 73 ran (+1). Později byl ale informován o tom, že dostal zpětně dvě trestné rány za porušení pravidel v bunkeru.

  Celý článek

  9. dubna 2021 – haf

  VIDEO: Fleetwood trefil další eso, tentokrát na 16 v Augustě

  Tommy Fleetwood

  Někdo čeká na eso celý život a často se ani nedočká, někdo trefí dvě během dvou týdnů. A to navíc na prestižních profesionálních akcích. Tím někým je Tommy Fleetwood, který ve čtvrtečním prvním kole Masters pokořil v Augustě jednou ranou místní šestnáctku.

  Celý článek

  8. dubna 2021 – ak

  Jak Wayne Gretzky pomohl Dustinu Johnsonovi na golfový trůn

  Dustin Johnson

  Dustin Johnson je aktuální světovou jedničkou, loni na podzim triumfoval i na Masters a řadí se i letos k favoritům úvodního majoru sezony. Vždy byl skvělým hráčem, ale velice často také vypadával z role. V jeho proměně má prsty i jeho tchán Wayne Gretzky.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení