3. prosince 2021 – pv

  Spilková nabrala na úvod Q-Series LPGA ztrátu

  Klára Spilková

  Klára Spilková zahájila v Alabamě svou pouť za znovuzískáním karty na LPGA. Po úvodním kole Q-Series za 73 ran je se skóre +1 až na děleném 70. místě a v dalším průběhu tak bude mít co dohánět.

  Celý článek

  2. prosince 2021 – pv

  Nejbohatší kedík všech dob? Na Bahamách nosí hole miliardář

  Tony Finau a Ryan Smith

  Nejbohatším účastníkem turnajem Hero World Challenge, který se hraje tento týden na Bahamách, není nikdo z elitních světových hráčů, kteří se do Albany sjeli. Není to ani hostitel Tiger Woods. Zdaleka největšího boháče si přivezl Tony Finau a nechá si od něj nosit hole.

  Celý článek

  2. prosince 2021 – pv

  VIDEO: Více než tisíc slov. Woods ukázal plný švih

  Tiger Woods

  Po měsících mlčení od únorové vážné autonehody je nyní Tiger Woods opět v centru pozornosti. I ty nejpozitivnější zprávy, které pustil do světa, však nenahradí vidět ho naplno švihat holí. Přípravu na svůj návrat nešidí ani jako hostitel na svém turnaji Hero World Challenge.

  Celý článek

  1. prosince 2021 – ak

  Norman: Golfoví "rebelové" mají můj respekt a podporu

  Greg Norman

  Greg Norman má jen pochvalná slova respektu a uznání pro pětadvacítku hráčů, kteří už s předstihem potvrdili svůj start na turnaji Saudi International, který je nově součástí Asian Tour. A to i přesto, že jim hrozí sankce od vedení PGA Tour i DP World Tour.

  Celý článek

  30. listopadu 2021 – pv

  McIlroy začne sezónu DP World Tour na turnajích v Emirátech

  Rory McIlroy

  Rory McIlroy potvrdil své dva první starty na DP World Tour v roce 2022. Nově pojmenovaná série se na vstup jedné ze svých největších hvězd do sezóny může těšit v lednu na dvou podnicích Rolex Series ve Spojených arabských emirátech.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení