26. října 2021 – pv

  Šok v St. Andrews. Policie zadržela na hřišti nahého útočníka

  Fairmont St. Andrews

  V domovině golfu byla k vidění scéna jak ze špatné detektivky. Bohužel však byla nedělní realitou St. Andrews, které přihlíželi zkoprnělí návštěvníci golfového komplexu při proslulém hotelu Fairmont St. Andrews.

  Celý článek

  26. října 2021 – pv

  Po trápení eso! Mickelson se v Houstonu parádně trefil

  Phil Mickelson

  Po trápení v minulém týdnu mezi veterány na PGA Tour Champions se Phil Mickelson přemístil z Virginie do Texasu, kde si na korporátní akci svého sponzora aspoň částečně zlepšil náladu. Trefil totiž parádní eso!

  Celý článek

  25. října 2021 – ak

  Smutná zpráva: Andersson Hed podlehl ve 49 letech rakovině

  Fredrik Andersson Hed

  Smutné zprávy se nevyhýbají ani zelenému světu golfu. Švéd Fredrik Andersson Hed vybojoval během své kariéry řadu velkých golfových bitev s hřišti i svými soupeři. V tom nejtěžším životním souboji s rakovinou ale podlehl. Zemřel v pouhých 49 letech.

  Celý článek

  25. října 2021 – ak

  Drama v koupelně. Jak Winther málem nezískal první titul

  Jeff Winther

  Dán Jeff Winther získal v neděli svůj premiérový turnajový titul na European Tour, když na turnaji Mallorca Golf Open vyhrál o jedinou ránu před trojicí pronásledovatelů. Ale nemuselo to tak být. Málem totiž nestihl finálové kolo poté, co skončil uvězněný v koupelně.

  Celý článek

  24. října 2021 – haf

  Lieser si na Mallorce na závěr polepšil, první titul slaví Winther

  Ondřej Lieser

  To nejlepší si Ondřej Lieser nechal na Mallorca Golf Open na závěr. Ve finálovém kole dalšího turnaje European Tour zahrál i díky eaglu za 68 ran (-2) a s celkovým skóre dvě pod si polepšil na konečnou dělenou 45. příčku. Premiérové vítězství na okruhu slaví Dán Jeff Winther.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení