25. listopadu 2020 – haf

  Spilková se otužovala v mrazivé vodě, jak teď posiluje?

  Klára Spilková

  Pokud momentálně mrznete pouze při tom, když se ráno musíte přesunout z bytu do auta, ostanete možná při pohledu na následující fotku zimnici. Klára Spilková se totiž v úterý ráno otužovala ve Vltavě, když bylo venku na nule. A jak nynítrénuje, když jsou zavřená fitka?

  Celý článek

  24. listopadu 2020 – haf

  OBRAZEM: Den, kdy Ondřej Lieser vyhrál Challenge Tour

  Ondřej Lieser

  Byl jednou jeden Ondra, a ten měl plán. Tak nějak by mohla začínat česká golfová pohádka, kterou v listopadu roku 2020 napsal za devatero horami a devatero řekami ve Španělsku Ondřej Lieser.

  Celý článek

  24. listopadu 2020 – haf

  Chystá se třetí The Match! Kdo si ho zahraje s Mickelsonem?

  Phil Mickelson

  Už v pátek 27. listopadu proběhne třetí vydání akce The Match, ve které se zatím vždy utkali Tiger Woods a Phil Mickelson. Poprvé pouze jeden na jednoho, podruhé si přizvali Toma Bradyho a Peytona Manninga. Třetí díl už ale bude bez Woodse, pouze s Mickelsonem.

  Celý článek

  23. listopadu 2020 – GolfExtra.cz

  Novým koučem České golfové federace bude Angličan Scott

  Česká vlajka

  Třicet zahraničních a sedm českých kandidátů usilovalo ve výběrovém řízením o to, stát se novým koučem Národního tréninkového systému ČGF. Sportovní úsek nakonec rozhodl o tom, že se jím stane třiatřicetiletý Harry Scott z Anglie, což potvrdil výbor ČGF.

  Celý článek

  23. listopadu 2020 – haf

  Streb si i bez rukavičky došel pro druhý titul na PGA Tour

  Robert Streb

  Robert Streb dělá věci po svém. Tak třeba hraje bez rukavičky, která mu vadila už jako dítěti. Nebo má lehce neortodoxní golfový švih. Ale ani jedno mu nebrání v tom být už dvojnásobným šampionem PGA Tour. Vyhrál přitom zatím jen jeden turnaj. RSM Classic.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení