9. března 2021 – haf

  Zase koleno! Obrozený Koepka kvůli němu vynechá The Players

  Brooks Koepka

  Brooks Koepka je opět mimo hru kvůli problémům s kolenem. Tentokrát se však jedná o to pravé, nikoliv levé, které amerického golfového šampiona trápilo v posledních dvou letech. Bývalá světová jednička kvůli novému zranění vynechá minimálně The Players.

  Celý článek

  8. března 2021 – ak

  Na LPGA slaví titul Ernst, Kordovy v tom ale měly trochu prsty

  Austin Ernst

  Až ve třetím letošním podniku LPGA figuruje v kolonce vítězů jiné jméno, než Jessica, nebo Nelly Korda. Ze svého třetího titulu na LPGA se tentokrát na hřišti Golden Ocala radovala Američanka Austin Ernst. Nicméně sestry Kordovy měly v jejím triumfu tak trochu prsty.

  Celý článek

  7. března 2021 – haf

  Nelly se trápila, vítězná série sester Kordových na LPGA skončí

  Nelly Korda

  První nepovedené kolo v roce 2021 odehrála Nelly Korda. A bohužel pro ni znamená, že vypadla z boje o titul na Drive On Championship. Zámořská LPGA tak, pokud se nestane něco naprosto nečekaného, pozná v tomto roce poprvé jinou šampionku, než je Korda.

  Celý článek

  6. března 2021 – haf

  Woods byl v bezvědomí. Sám neví, co se před bouračkou stalo

  Harbor-UCLA Medical Center

  V pátek vyšly najevo další detaily ohledně vážné autonehody Tigera Woodse, ze které golfová legenda vyvázla jako zázrakem "pouze" s výrazně pochroumanou pravou nohou. Woods pokračuje po operaci v rekonvalescenci, kdy a zda vůbec se vrátí ke golfu je nyní ve hvězdách.

  Celý článek

  6. března 2021 – haf

  Nelly Korda dělí 4. místo a říká: Je to psychicky vyčerpávající

  Nelly Korda

  Nepatrné pohoršení v leaderboardu zaznamenala Nelly Korda během druhého kola Drive On Championship, když opustila první příčku a dělí čtvrtou. Přesto má před víkendem skvělou výchozí pozici, i když přiznává, že turnaj je pro nic velmi psychicky náročný.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení