15. května 2021 – haf

  Zach v těžkém testu obstál, ve Švédsku si polepšil o 20 míst

  Šimon Zach

  Těžké podmínky si pro hráče připravila během třetího kola Range Servant Challenge by Hinton Golf. Český profesionál Šimon Zach se s nimi ale vyrovnal se ctí a po kole za 71 ran (-1) si v leaderboardu polepšil o 20 míst. Se skóre -6 mu před finále patří dělená 27. pozice.

  Celý článek

  15. května 2021 – haf

  Další šance pro Mickelsona. Přijal pozvánku na US Open

  Phil Mickelson

  Phil Mickelson dostane ještě minimálně jednu šanci splnit si svůj životní sen a uzavřít kariérní Grand Slam. Pro letošní US Open totiž dostal od USGA speciální pozvánku, kterou přijal.

  Celý článek

  15. května 2021 – haf

  DeChambeau opět pálil ostrými, čtyřpar je pro něj třípar

  Bryson DeChambeau

  Bryson DeChambeau v tomto týdnu opět baví golfové fanoušky neuvěřitelně dlouhými drivy. Na turnaji AT&T Byron Nelson to však zatím na lepší než dělené 40. místo před víkendem nestačí.

  Celý článek

  14. května 2021 – haf

  Pepperell se zlepšuje, může vyhrát podruhé British Masters

  Eddie Pepperell

  Do nového golfového roku nevstoupil Eddie Pepperell podle svých představ. Na prvních dvou turnajích ani neprošel cutem, naposledy to ale už bylo na Kanárech lepší a vzestup Angličanovy formy pokračuje na domácím Betfred British Masters, kde před finále vede.

  Celý článek

  14. května 2021 – haf

  Zach dal ve Švédsku cut, Mrůzek ne. Ženy na LET vyhořely

  Šimon Zach

  Povedené 2. kolo posunulo Šimona Zacha na turnaji Challenge Tour ve Švédsku do víkendu. Po pátečním výsledku 68 ran (-4) si s celkově pěti ranami pod par polepšil o zhruba čtyřicet míst do páté desítky. Filip Mrůzek naopak předčasně končí, stejně tak tři Češky na prvním letošním turnaji Ladies European Tour.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení