1. srpna 2021 – haf

  Dlouhé play-off sedmi hráčů o olympijský bronz ovládl C.T. Pan

  CT Pan

  Zatímco o zlatu a stříbru bylo na olympijském golfovém turnaji mužů jasno hned po skončení finálového kola - získali je Američan Xander Schauffele a Slovák Rory Sabbatini, o bronzu bylo jasno až o hodinu a tři čtvrtě později. Nakonec ho v Tokiu ukořistil C.T. Pan z Tchaj-wanu.

  Celý článek

  31. července 2021 – haf

  McIlroy je rád, že se ohledně golfu na olympiádě (opět) mýlil

  Rory McIlroy

  Přestože golf si užívá svou druhou účast na olympijských hrách od svého návratu v roce 2016, pro Roryho McIlroye se letos v Tokiu jedná o první olympijskou zkušenost. A sám přiznává, že je velmi rád, že se opět ve svém dříve skeptickém názoru mýlil.

  Celý článek

  31. července 2021 – haf

  Spilková si v Tokiu užívá kuchyni i české medailové úspěchy

  Klára Spilková

  Klára Spilková vyrazila ve středu do Tokia, kde si tak od čtvrtka užívá olympijskou atmosféru. Tu ji hned na úvod zpříjemnily české medailové úspěchy, které s českou výpravou pořádně oslavila. Vedle toho si také užívá místní asijské kuchyně, kterou miluje.

  Celý článek

  30. července 2021 – haf

  Slovensko v naději. Sabbatini je ve hře o olympijské medaile

  Rory Sabbatini

  Povedená úvodní dvě kola Roryho Sabbatiniho dávají Slovensku naději na olympijskou medaili. Rodák z jihoafrického Durbanu, který před dvěma lety získal slovenské občanství, je po nedohraném 2. kole se skóre -6 na děleném 11. místě, dvě rány od třetího místa.

  Celý článek

  30. července 2021 – haf

  VIDEO: Oooh, sh*t! Topnul driver a trefil projíždějící auto

  Trefené auto

  Podobný drive si s jistou pravidelností prožije snad každý průměrný amatér. Topnutí rány z týčka ale většinou končí pouze povzdechem, případně vtípky o panácích za nepřestřelení dámských odpališť. Zde se ale volalo snad pouze do pojišťovny, a ne nemocnice.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení