26. ledna 2022 – haf

  Povedený turnaj Zapletala, na Toro Tour skončil pátý

  Matyáš Zapletal

  Matyáš Zapletal zvolil v přípravě na novou golfovou sezonu Španělsko, kde se hraje od listopadu do února v Andalusii Toro Tour. V tomto týdnu se hrálo na hřišti Atalaya New, na kterém se českému profesionálovi dařilo. Se skóre -8 obsadil dělenou pátou příčku.

  Celý článek

  26. ledna 2022 – haf

  VIDEO: Šampion z Kuňky předvedl úžasný bunker shot přes hlavu

  Santiago Tarrio

  Jméno Santiago Tarrio pozorným golfovým fanouškům v Česku není neznámé. Španělský profesionál loni po dramatickém play-off vyhrál na Kunětické Hoře už devátý ročník D+D REAL Czech Challenge a následně se posunul o úroveň výš na DP World Tour. A na té o sobě dal vědět v minulém týdnu v Abú Zabí báječným bunker shotem.

  Celý článek

  26. ledna 2022 – haf

  Zahrál hřiště za 54 ran! Magickou 59 nedal kvůli opravě jamky

  Skórkarta Manke

  Fred Couples málem přišel o svůj rekord hřiště v Broadmoor Golf Club. Jeho 59 ran (-11) by nejspíše pokořil RJ Manke, univerzitní hráč Washingtonu Huskies, který v minulém týdnu zahrál 17 jamek za 54 ran. A to bylo vše, desítka totiž je kvůli opravě celou zimu zavřená.

  Celý článek

  24. ledna 2022 – haf

  Před měsícem mu zemřel otec, teď je Swafford opět šampionem

  Hudson Swafford

  Hodně emotivní vítězství si v neděli na The American Express připsal Hudson Swafford. Ten se musel v prosinci vyrovnat se ztrátou otce, jen o měsíc a půl později se ale raduje v kariéře už potřetí z titulu na PGA Tour. A to díky neskutečné druhé devítce finálového kola.

  Celý článek

  23. ledna 2022 – haf

  Sněhulák na tříparu. Smolař Lee místo boje o titul nedal cut

  Danny Lee

  Danny Lee měl turnaj The American Express parádně rozehraný. Po prvním čistém kole za 65 ran (-7) se parádně rozjel i v tom druhém a díky birdie a eaglu v jeho úvodu byl už na mínus deseti. Pak ale přišla jedna nepovedená rána, která ho stála až příliš mnoho.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení