8. srpna 2020 – haf

  Spilková v Ohiu zabojovala, cut jí však utekl o jedinou ránu

  Klára Spilková

  Klára Spilková v Ohiu ukázala, že se nevzdává. Po nepovedeném prvním kole a průměrné úvodní devítce kola druhého ztrácela na Marathon Classic na hranici cutu už čtyři rány, nakonec za ní však zaostala o ránu jedinou. Nyní ji čekají dva turnaje ve Skotsku.

  Celý článek

  7. srpna 2020 – haf

  Spilkové první kolo nevyšlo, Nelly Korda je dělená osmá

  Nelly Korda

  Tentokrát má Klára Spilková na LPGA ke cutu po prvním kole daleko. Na Marathon Classic v Ohiu ztrácí po čtvrtku na jeho hranici čtyři rány, když je se skóre +4 na děleném 137. místě. Vstup do turnaje se naopak povedl Nelly Kordové, která se drží v TOP 10.

  Celý článek

  6. srpna 2020 – haf

  Jak na Playstationu! Golfista dal eso, DESET birdie a končil eaglem

  Skórkarta

  Kdyby existovala golfová verze populárního pořadu 'Věřte nevěřte', tento příběh by mohl být pilotním celé první série. Jen těžko se totiž dá věřit bezchybnému kolu za 56 ran (-14), o které se v červenci postaral na hřišti Whittington Heath profesionál Ryan Brooks.

  Celý článek

  5. srpna 2020 – haf

  Vyrazil na večeři do restaurace, na akci European Tour skončil

  John Catlin

  Svět se skutečně změnil a platí to i pro ten golfový na European Tour. Ta pokračuje v tomto týdnu dalším ostrovním turnajem English Championship v Hanbury Manor, ze kterého se musel odhlásit Američan John Catlin. Porušil totiž bezpečnostní protokoly.

  Celý článek

  5. srpna 2020 – haf

  V Česku je světová golfová jednička! Kde ji můžete potkat?

  Pauline Roussin-Bouchard

  Nestává se to úplně často, aby se v Česku ukázala nejlepší golfistka světa. V tomto týdnu ale šanci potkat světovou amatérskou jedničku čeští golfoví fanoušci skutečně mají. Francouzka Pauline Roussin-Bouchard totiž startuje na Karlštejně na MM ČR ve hře na rány.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení