28. května 2020 – Pavel Poulíček

  Jako vejce vejci. John Daly junior jde ve stopách otce

  John Daly junior_hlavní.jpg

  Příběh jako z amerického filmu se odehrával v minulých dnech na hřišti Crooked Stick Golf v Indianě. 16letý John Daly junior bojoval o životní vítězství na stejném hřišti, kde jeho otec v roce 1991 vyhrál svůj první major PGA Championship.

  Celý článek

  27. května 2020 – haf

  Colonial očekává nejsilnější startovní pole ve své historii

  Dustin Johnson a Brooks Koepka

  Není se úplně čemu divit. Colonial je už tak dost lukrativní golfová adresa, která rok co rok naláká řadu velkých golfových jmen. Letos je však pozice turnaje Charles Schwab Challenge silnější, než kdy jindy. Už za dva týdny totiž restartuje zámořský okruh PGA Tour.

  Celý článek

  26. května 2020 – haf

  Na Albatrossu se s deštěm a zimou nejlépe vyrovnal Nechanický

  Rudolf Nechanický Jr.

  Celkem 102 hráčů se postavilo na start úvodního turnaje IX. ročníku Czech PRO-AM Teaching Tour na Albatrossu. Mezi účastníky byla kompletní domácí špička učících profesionálů a dorazily také bývalé sportovní hvězdy tenista Radek Štěpánek a basketbalista Jiří Welsch.

  Celý článek

  25. května 2020 – haf

  VIDEO: Úžasný hole out Toma Bradyho do birdie

  Tom Brady

  Prožíval něco, na co není vůbec zvyklý. Byl čistě fakticky nejhorším hráčem na hřišti. Pak ale ukázal, že je přesto výjimečným sportovcem. Tom Brady předvedl jednoznačně ránu dne během akce The Match 2, přesto musel s Philem Mickelsonem přijmout porážku.

  Celý článek

  25. května 2020 – haf

  OBRAZEM: Nejlepší fotky z další bitvy Tigera s Leftym

  Tiger Woods

  Měla to být velká golfová show, kterou lehce spláchlo nepříznivé počasí. Nad Floridu v neděli odpoledne dorazil vytrvalý déšť, který však nezabránil v další bitvě Tigera Woodse s Philem Mickelsonem, ze které tentokrát vyšel vítězně Tiger.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení