23. května 2022 – ak

  Spilková si to nejlepší nechala na konec. Skončila v top 15

  Klára Spilková

  To nejlepší na konec si nechala Klára Spilková na turnaji IOA Golf Classic v rámci zámořské Epson Tour. Česká golfistka sice nejprve s "odřenými zády" zvládla dohrávku druhého kola, ale ve finálové rundě zahrála 66 ran a díky tomu se posunula až na dělené 15. místo.

  Celý článek

  22. května 2022 – haf

  Poznejte profesionální golf zblízka, buďte dobrovolníkem

  Dobrovolník Czech Masters

  V červnu se v Česku uskuteční další dva prestižní turnaje Challenge Tour a vy můžete být opět nablízku špičkovému profesionálnímu golfu. Stačí se přihlásit jako dobrovolník buď na D+D REAL Czech Challenge na Kunětické Hoře, nebo na Kaskáda Golf Challenge u Brna.

  Celý článek

  22. května 2022 – haf

  Mrůzek se loučil parem, Beřovice ovládli Pavouček a Vodičková

  Filip Mrůzek

  Kolem v paru se rozloučil s turnajem Challenge Tour ve Španělsku český profesionál Filip Mrůzek, který na Challenge de España obsadil s celkovým skóre +4 dělené 37. místo. Druhý podnik nově vzniklé Raiffeisenbank Czech Open Golf Tour ovládli v Beřovicích amatéři – mezi muži Dominik Pavouček, mezi ženami Denisa Vodičková.

  Celý článek

  22. května 2022 – haf

  Příšerný start, pak série birdie. Spilková své kolo nedohrála

  Klára Spilková

  Do velkých problémů se v úvodu druhého kola na IOA Golf Classic dostala Klára Spilková. Tři ztracené rány si ale velmi rychle vzala zpět, a tak se mohla přestat strachovat o cut. Své kolo však dohraje až v neděli, v sobotu totiž stihla na Floridě obejít jen jedenáct jamek.

  Celý článek

  21. května 2022 – haf

  Melecká i Mrůzek zahráli pod par, oba si polepšili

  Tereza Melecká

  Povedený den prožili čeští profesionální golfisté Tereza Melecká a Filip Mrůzek. Melecká na Ladies European Tour, když ve finále Jabra Ladies Open zahrála za 70 ran (-2) a skončila dělená dvacátá. Mrůzek na Challenge de España zahrála jen o ránu hůře a dělí 32. místo.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení