4. července 2020 – haf

  VIDEO: Rickie Fowler vytočil neuvěřitelnou zmrzlinu

  Rickie Fowler

  Rickie Fowler si opět zahrával. Po povedeném vstupu do turnaje Rocket Mortgage Classic se mu v druhém kole nedařilo a zdálo se, že neprojde cutem ani ve svém třetím startu po koronavirové pauze. A když se z problémů dostal, málem vše ztratil metrovým puttem.

  Celý článek

  4. července 2020 – haf

  Dcera COVID-19 neměla, a tak může Simpson opět hrát o titul

  Webb Simpson

  Také on si myslel, že bude muset zamířit do karantény. Webba Simpsona po jeho vítězství na RBC Heritage vylekal pozitivní test na koronavirus COVID-19 u jeho dcery, ten se ale následně ukázal jako falešný, a tak americký golfista vynechal pouze jeden turnaj a v tomto týdnu útočí na Rocket Mortgage Classic na další, letos už třetí vítězství.

  Celý článek

  3. července 2020 – haf

  Champ si je jistý, že COVID neměl. PGA Tour už mění pravidla

  Cameron Champ

  Cameron Champ měl původně strávit v izolaci 10 dnů poté, co byl pozitivně testován na koronavirus COVID-19. Nakonec ale přesně desátý den po pozitivním testu nastoupil do prvního kola Rocket Mortgage Classic. Důvodem jsou jak jeho tři následné negativní testy, tak změna bezpečnostních pravidel celé PGA Tour.

  Celý článek

  3. července 2020 – haf

  Molinari opouští s rodinou Londýn i Fleetwooda. Co ten na to?

  Francesco Molinari

  Francesco Molinari se rozhodl k zásadnímu životnímu kroku. Po 11 letech se rozhodl opustit Londýn a i s rodinou se přestěhovat do Kalifornie. Potvrzuje to jeho touhu více uspět v zámoří, neudělal tím však radost svému parťákovi Tommymu Fleetwoodovi.

  Celý článek

  2. července 2020 – haf

  Golfista bral 10 milionů: Nejsem na to mentálně připravený

  Will Gordon

  Prožil životní týden, během kterého si Will Gordon zajistil možnost startů na PGA Tour až do konce sezony. Během ní pak bude usilovat o to, aby na nejprestižnějším golfovém okruhu mohl hrát i v příštím roce. Ani možná zlomový turnaj kariéry ho však okamžitě nezměnil. Na další akci vyrazil autem, přestože si vydělal obří sumu.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení