19. června 2021 – ak

  Spilková nedala na LPGA cut. "Nohu na plynu" drží Irka Maguire

  Klára Spilková

  Klára Spilková si víkendová kola na turnaji Meijer LPGA Classic for Simply Give nezahraje. Česká golfistka ve druhém kole zahrála 76 ran, tedy čtyři nad par a s celkovým skóre +2 zůstala daleko pod hranicí cutu. V čele turnaje je Irka Leona Maguire se skóre 15 ran pod par.

  Celý článek

  18. června 2021 – haf

  Vyrušení mobilem i obří smůla. Naštvaný Mickelson začal špatně

  Phil Mickelson

  Před měsícem se zapsal do golfové historie, když se stal nejstarším šampionem golfového majoru. V tomto týdnu chtěl přidat další zářez a konečně vyhrát US Open, navíc na svém skoro domácím hřišti v Torrey Pines. Po prvním dni na tom ale Phil Mickelson není dobře.

  Celý článek

  18. června 2021 – haf

  Spilková začala skvěle, pak přibrzdila. Čeká ji boj o cut

  Klára Spilková

  Naprosto senzačně vstoupila Klára Spilková do turnaje Meijer LPGA Classic, když po deseti jamkách úvodního kola byla už čtyři rány pod parem a atakovala elitní desítku. Pak ale přestala skórovat, přišly také dvě chyby, a tak je po čtvrtku se skóre -2 na děleném 49. místě.

  Celý článek

  17. června 2021 – pv

  Bitka na Tour. Profesionál zatčen za napadení spoluhráče

  Korn Ferry Tour

  Během pondělní kvalifikace na turnaj Korn Ferry Tour Wichita Open, který se hraje tento týden v Kansasu, došlo k velmi neobvyklému incidentu. Profesionál Luke Smith údajně napadl kolegu z flightu Austina Daileyho a poté, co ho vyslechla policie, byl zatčen.

  Celý článek

  16. června 2021 – haf

  Češi na Challenge Tour v Cádizu neuspěli, cut nedal nikdo

  Gordan Brixi

  Na předchozích dvou akcích Challenge Tour měli čeští golfoví fanoušci možnost fandit svému národnímu hráči i ve finálových kolech, na třetí pokus do v červnu ale nevyšlo. Na Challenge de España nedal totiž cut nikdo z tria Stanislav Matuš, Aleš Kořínek a Gordan Brixi.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení