18. září 2021 – haf

  Spilková prožila další divoké kolo, cut dala díky skvělému finiši

  Klára Spilková

  Klára Spilková to měla na dalším turnaji LPGA pořádně nahnuté. Na Cambia Portland Classic ztrácela v závěru druhého kola po divokém dni dvě rány na cut, díky senzačnímu závěru jím ale nakonec prošla. To Karolína Vlčková je na Symetra Tour ze hry o cut už po kole prvním.

  Celý článek

  18. září 2021 – haf

  VIDEO: Mickelson poškodil hůl, pak hrál driver z listí mezi stromy

  Phil Mickelson

  Phil Mickelson byl opět Philem Mickelsonem. Během druhého kola Fortinet Championship se rozhodl hrát driverem z listí mezi stromy, díky čemuž zahrál na pětiparové šestnáctce birdie!

  Celý článek

  17. září 2021 – haf

  Mrůzek prožil ve Francii povedený den, ženy na LETAS nikoliv

  Filip Mrůzek

  Úspěšný den za sebou má na Challenge Tour Filip Mrůzek. Ten musel na Hopps Open de Provence odehrát necelých prakticky kolo a půl, ale popasoval se s tím na výbornou, celkově si polepšil o čtyři rány a bez problémů projde cutem. Finále na LETAS naopak nevyšlo Češkám.

  Celý článek

  17. září 2021 – haf

  Penati ocenilo Sabbatiniho za přínos golfu na Slovensku

  Rory Sabbatini

  ​Rory Sabbatini do puntíku plní, co si předsevzal. Ziskem slovenského občanství chtěl jak popularizovat golf na Slovensku, tak dát sobě šanci vyhrát olympijskou medaili. To druhé dokázal se stříbrným odleskem v létě v Tokiu, o to druhé se snaží dlouhodobě, ať už svými výkony, nebo přímou účastí na akcích na Slovensku. Penati se ho za to rozhodlo odměnit.

  Celý článek

  17. září 2021 – haf

  Spilkovou srazil sněhulák, přesto je na akci LPGA v boji o cut

  Klára Spilková

  Povedený vstup do prvního kola turnaje Cambia Portland Classic prožila ve čtvrtek Klára Spilková. Pak ale přišlo v polovině kola triple bogey a z boje o TOP 10 se stal po úvodní rudně další akce na LPGA boj o cut. Ten by aktuálně dala přesně na ránu.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení